אני יכול לקחת חלבון מנענע כשאני חולה?

להיות חולה יכול להמיט על התיאבון שלך ואת היכולת להישאר כראוי ניזון. אבל כאשר אתה חולה הוא הזמן החשוב ביותר לתת לגוף מגוון של חומרים מזינים קלוריות נוספות. המערכת החיסונית שלך עובד שעות נוספות כדי להדוף את הבאג שתפסת ואת צריכה אנרגיה ממזונות בריאים כדי לשמור על זה הולך. אם אתה חובב כושר שלוקח חלבון שייקים כדי לתמוך בצמיחה שריר, לשמור את זה בזמן שאתה חולה אז אתה לא נופל את המסלול עם המטרות שלך. היוצא מן הכלל היחיד הוא אם אתה חווה הקאות או שלשולים ולא יכול לשמור על מזון מוצק.

חלבון המערכת החיסונית שלך

חלבונים הם לעתים קרובות המכונה אבני הבניין של החיים. ישנם למעלה מ -10,000 חלבונים שונים אשר יוצרים ומתחזקים את הגוף. התרכובות שמרכיבות חלבונים נקראות חומצות אמינו, והן חיוניות למערכת חיסון בריאה. מחסור בחלבון או בכל חומצות האמינו יכול להשפיע לרעה על תפקוד המערכת החיסונית.

חומצות אמינו חיוניות וחיוניות

יש 21 חומצות אמינו הנדרשות על ידי הגוף שלך כדי לתמוך בתאי גידול ותיקון ופונקציה חיסונית בריאה. הם מסווגים כמו גם חיוני, כלומר אתה צריך לקבל אותם מהתזונה שלך, או לא חיוניים, כלומר הגוף שלך עושה ההיצע שלה. קטגוריה שלישית, הנקראת חומצות אמינו מותנות, מתבצעת בדרך כלל על ידי הגוף שלך, אלא בזמנים של מחלה או מתח. במהלך תקופות אלה, הגוף שלך אינו מסוגל לעשות את מה שהוא צריך כדי לתמוך בריפוי, אז אתה חייב להיות בטוח כדי לקבל אותם מן המזון. שייק חלבון המכיל את כל חומצות האמינו כאשר אתה חולה יסייע להבטיח את הגוף יש את מה שהוא צריך להתאושש.

בחירת אבקת חלבון

כדי להיות בטוח שאתה מקבל את כל חומצות האמינו, לבחור אבקת חלבון ממקור חלבון באיכות גבוהה. חלבון ממקור חיה, כגון חלבון מי גבינה או חלבון חלבון, או חלבון ביצה יכיל את כל חומצות האמינו שהגוף צריך. חלבון המבוסס על צמחים כגון אורז חום או אפונה הוא מקור לא שלם של חלבון, מה שאומר שזה יהיה נמוך או חסר אחד או יותר של חומצות האמינו שאתה צריך. ניתן למצוא אבקות חלבון המבוססות על צמחים המערבבות שניים או יותר חלבונים צמחיים יחד כדי ליצור חלבון שלם, כגון חלבון אורז חום מעורבב עם חלבון אפונה.

כמה אתה צריך

אתה צריך חלבון כל יום כי הגוף שלך לא לאחסן אותו. בדרך כלל, מבוגר לא פעיל צריך לאכול על 0.4 גרם של חלבון לכל קילוגרם של משקל גוף בכל יום. מבוגר פעיל צריך קצת יותר – עד 0.6 גרם לכל פאונד. כאשר אתה חולה, אתה צפוי בישיבה, עם זאת, אתר אוניברסיטת רייס ממליץ לאכול יותר חלבון מהרגיל כאשר אתה חולה לתמוך ההתאוששות. חצי גרם של חלבון ל -0.7 גרם חלבון לכל קילוגרם עבור אישה במשקל 140 ק”ג יהיה שווה ל-70 עד 98 גרם חלבון, כמות הכמות בערך שלוש עד ארבע סקופים, או מנות, של 100% אבקת חלבון מי גבינה אופיינית.

שפר את זיהום הלחימה כוח של חלבון שלך לרעוד אפילו יותר על ידי הוספת מרכיבים אחרים עם חומרים מזינים התומכים בתפקוד החיסון הבריא. מנגו הוא מקור עשיר של ויטמין C, אשר שואל את האתר ד”ר סירס אומר בראש הרשימה של החיסון- boosting מזינים. לזרוק כמה גרעיני חמניות עבור תוספת חלבון וויטמין E, החיסון, חיזוק antioxidant כי נלחם נזק לתאים. מוסיפים מעט שמן פשתן, המכיל חומצות שומן אומגה -3 המגבירות את פעילות תאי הדם הלבנים הנלחמים על ידי חיידקים הנקראים phagocytes, כך דווח באתר ד”ר סירס.

חומרים אחרים לחסינות