אתלטי אימון ראיון שאלות

איך להיות מאמן אתלטי יכול להיות מאתגר, אבל מתגמל, רדיפה. כדי לתת לעצמך את הסיכוי הטוב ביותר להיות נשכר בתור מאמן אתלטי, אתה צריך להיות מוכן לשאלות ראיון פוטנציאליים. שאלות אלה יבדקו לא רק את האישורים שלך, אבל את היכולת שלך ליישם את הידע שלך על אימון אתלטי.

אישורים

אחת השאלות הראשונות שתתבקש בראיון אימון אתלטי תהיה לגבי האישורים שלך. הסטנדרטים של עמדות אימון אתלטי להשתנות ממתקן למתקן, אבל הדרישה המינימלית עבור רוב עמדות אימון אתלטי הוא תואר ראשון, אם כי תואר שני ודוקטורט זמינים, מציין הלשכה לסטטיסטיקה העבודה. הכשרה אתלטית זמין באוניברסיטאות רבות כמו תוכנית לתואר ראשון, קורסים כוללים אנטומיה, תזונה, פיזיולוגיה ונושאים קשורים, על פי השכלה-Portal.com, אתה יכול גם לחפש הסמכה אישית הדרכה באמצעות ארגונים כגון המועצה האמריקאית על פעילות גופנית או האקדמיה הלאומית לרפואת ספורט.

ניסיון

אתה צריך להיות מוכן לענות על שאלות על החוויה שלך בראיון מאמן אישי. הקפד לקבל מידע ליצירת קשר עבור מעסיקים בעבר מוכן ליידע את המעסיקים כי הם עשויים להיות קשר. ייתכן שתתבקש גם מקרים ספציפיים שבהם ביצעת משימה קשה במיוחד, ועל הסיבות לעזוב את המיקום האחרון שלך.

תזמן גמישות

חשש חשוב למעסיקים פוטנציאליים הוא הזמינות שלך. משאב התעסוקה מדע קריירה מציין כי מאמנים אתלטיים יכולים לעבוד עד 70 שעות בשבוע, כולל סופי שבוע ולילות. לאחר לוח זמנים גמיש חשוב, כפי שאתה עשוי להיות נדרש לנסוע עם צוותים לתחרויות ולהיות באתר עבור פרקטיקות ומשחקים.

טיפולים היפותטיים

טמפה ביי לייטנינג מאמן אתלטיק ראש טומי מוליגן מסביר כי משימה משותפת אחת עבור מאמנים אתלטים היא לעתים קרובות שיקום שחקנים שנפגעו. מסיבה זו, סביר להניח שתתבקש לספק משטר טיפול היפותטי במהלך ראיון מאמן אתלטי.

כישורי אנשים

כפי שמציין הלשכה לסטטיסטיקה של עבודה, מאמנים אתלטים עובדים ישירות עם מגוון רחב של אנשים, כגון שחקנים, מאמנים ושופטים. מסיבה זו, סביר להניח שתשאל על עבודה עם מגוון של אנשים עשויים להתבקש להוכיח את כישורי התקשורת שלך.