הפיתיון להשתמש עבור דיג לגלוש

Baits כי הם יעילים דיג לגלוש משקפים את מקורות המזון הטבעי על החוף כי דגים רגילים לאכול. במקרים מסוימים, אתה יכול scavenge עבור הפיתיון לחיות על החופים לפני שתתחיל לדוג. אחרת, לבדוק עם הפיתיון חוף הים המקומי עבור מוצרים טובים הפיתיון.

חֲסִילוֹנִים

מינים מלוחים אוהבים לאכול חיים או שרימפס מת, שהם אטרקטיבי אטרקטיבי עבור דגים כחולים, דגים אדומים, לוקוס ודגים ספורט פופולרי אחרים. אם אתה חייב להשתמש שרימפס מת, להסיר את הראש ואת הזנבות לפני baiting אותם על הקרס שלך. נראה כי גישה זו מוצלחת יותר. אחרת, הפיתיון שלך עם שרימפס חי. חוטפים את השרימפס דרך צלחת האחורי הגב כך שהוא נשאר בחיים והוא יכול להזיז את הרגליים.

מוּלִית

בורי הוא מין של דגים, כי דגים ספורט רבים אוכלים בטבע. חותכים אותו לגושים עבור הליהוק, ולזרוק את הראש והזנב. השתמש ברשת כדי לתפוס בורי להשתמש בפיתיון לפני תחילת הדג.

סרטנים

סרטנים קטנים הם פיתיון מעולה עבור כל דג ספורט כמעט על החוף. מלכודת הסרטנים שלך על ידי הצמדת חתיכת עוף גולמי לקו הדיג שלך. לזרוק את החלק עוף לתוך מפרץ קטן, רדוד או בריכה, או פשוט להחנות אותו על שפת החוף ליד עשבי דיונות. סרטנים קטנים יבואו לרוץ. לאסוף אותם ביד ולשמור אותם דלי פלסטיק 5 גלון. פונץ חורים מכסה עבור אוורור, אבל להיות בטוח שאתה שומר את המכסה במקום כדי למנוע בריחה. להפיל את הסרטן כולו, או לחתוך אותו עבור פיתיון chub.

חול פרעושים

פרעושים של חול, או סרטני חפרפרת, הם בעלי חיים קטנים, סרטניים, שלעתים קרובות מתנפחים לחוף ואחר כך חופרים לתוך החול. לחפור פרעושים חול עם מגרפה קטנה, ולאחסן אותם בדלי עם מטלית רטובה מעל הדף. לזרוק חול רטוב בחלק התחתון של הדלי הראשון, אבל לא להטביע את החול פרעושים במים. הפיתיון שלך עם פרעושים חול שלם.

Menhaden

Menhad הוא עוד baitfish שפועל היטב עם פורל הים, בס פסים ודגים כחולים. קנה menhaden לכל הפחות חנויות הפיתיון על החוף המזרחי ואת מפרץ מקסיקו. חותכים את menhad לתוך chubs וקר אותם.

דגים מלוחים רבים לראות דיונון כמו פיתיון טעים במיוחד. אתה יכול לקנות דיונון טרי או קפוא לכל הפרחים המלוחים חנויות ליד החופים. השתמש דיונון קטן, כולו, או לחתוך דיונון גדול לתוך רצועות.

צדפות לעשות נהדר הפיתיון, אבל יש להם חיי מדף קצרים, אלא אם כן אתה קונה או לחפור עבור צדפות טריות. כמו צדפות למות, הם ידרדר להחליק את הוו שלך. עבודה צדפות קפוא אבל הם גם יותר מתאים להחליק את הקרס מאשר בשר טרי. הסר את בשר צדפות מן הפגזים, כמובן.

דְיוֹנוֹן

צדפות