פטל פטל

מגוון רחב של מה שנקרא “detox” דיאטות כרוך לקיחת פלפל קאיין, בדרך כלל בצורה של אבקה יבשה מעורבב עם מים חמים ולימון. בעוד המרקחת עצמה בטוחה עבור רוב האנשים במתינות, והוא עשוי לספק כמה יתרונות בריאותיים, לקחת פלפל קאיין תוך ביטול או להגביל קשות מזון מוצק מהווה סיכון רציני לבריאות שלך. התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת כל סוג של דיאטה גמילה.

קאיין פפר Detox

רבים דיאטות פלפל קאיין דטוקס כרוך בליעת פלפל קאיין לתקופה של ימים או שבועות תוך ביטול או להגביל קשות את צריכת מזון מוצק. כמה דיאטות פלפל קאיין עשוי לאפשר לך לאכול פירות וירקות גלם לאחר תקופת “טיהור” הראשונית. פלפל קאיין detox עשוי להיות אטרקטיבי לאלה שרוצים לרדת במשקל במהירות, או להיות רזה מבלי לבצע שינויים באורח החיים לטווח ארוך.

על קאיין פלפל

במשך מאות שנים, תרבויות ברחבי העולם השתמשו פלפל קאיין תרופתי. זהו משכך כאבים אקטואלי יעיל הודות למרכיב כימי כימי. קפסאיצין פועלת כנוגדת, מה שהופך את המוח פחות פתוח לכאב. קאיין גם נראה באופן זמני לחמם את הגוף ולסייע לשבור carbohydrates, שני גורמים שיכולים לסייע הרזיה כחלק דיאטה מאוזנת היטב עשיר ויטמינים וחומרים מזינים. המחקר בתחום זה הוא מתמשך, עד כה, לא חד משמעית.

על טיהור

Detoxification הוא תהליך שבו הגוף שלך rids עצמה של חומרי פסולת. בית הספר לרפואה של הרווארד מדווח כי מערכת הטיהור הטבעית של הגוף מתאימה למשימה זו וכי דיאטות גמילה אינן מיותרות. אם אתה שתיין כבד, מעשן או חומר חומר או מתעלל, או לאכול כמויות גדולות של מזון זבל, אתה יכול להיות taxing טבעי שלך detoxification מערכות. אבל גם בנסיבות אלה, שינוי אורח החיים שלך יגרום השפעה גדולה יותר על הבריאות שלך מאשר לעשות דטוקס פלפל קאיין.

סיכונים והטבות

דיאטת גמילה מאפשרת לך להשיג ירידה במשקל מהירה על ידי הפעלת תנועות מעיים תכופות במהלך תקופה של צריכת קלוריות נמוכה. זה בלתי נסבל כי בני האדם זקוקים למגוון מזונות מזינים לחיות. כאשר גמילה מסתיים לך להחזיר במהירות את המשקל. אין ראיות לכך כי קמח פלפל detox דיאטות לשפר את הבריאות. עם זאת, פלפל קאיין יכול להיות חלק דיאטה בריאה ומאוזנת היטב. יש אנשים ליהנות מממד לוהט זה מביא אוכל מבושל או ליהנות ממנו גלם כחלק סלסה חריף. משקה detox משותף של פלפל קאיין, מיץ לימון ומים יכול להיות התחממות, לחות חלופה בריאה למשקאות מתוקים.