קלוריות בכוס קפה שחור

כל עוד אתה לוקח את ג ‘אווה שלך שחור ללא ממתיק, אתה לא צריך לדאוג ההשפעה הקלורית של קפה. כוס קפה שחור מכיל רק כמה קלוריות ומציע הרבה יותר מאשר קפאין וטעם מנחם. ההשפעות ארוכות הטווח ואת היתרונות הבריאותיים החיוביים נחקרו בהרחבה.

הִיסטוֹרִיָה

טיפוח הקפה החל כנראה באתיופיה, על פי איגוד הקפה הלאומי, אך השיא המוקדם ביותר של גידול קפה בא מתימן ב- 600 ד ‘. מדינות מוסלמיות אסרו על ייצוא של מפעלי קפה, אך ערבי יזמי הבריח להודו שעועית בת-קיימא ב -1600. ההולנדים הבריחו את מפעל הקפה הראשון לאירופה בשנת 1616 והחלו את המטע הראשון של הקפה האירופאי ב -1696 בג’וני הקולוניאלי. ההברחות סיפקו מלאי למטעים גדולים גם באמריקה הלטינית. קצין הצי הצרפתי גבריאל מתיו דה קליו פשט על הגן הבוטני המלכותי בפאריז על גזיזת עץ המלך. דה קליה טיפל והגנה על המפעל כל הדרך למרטיניק, שם המטע שלו גדל ל -18 מיליון עצים ב -1770. הסוכן הברזילאי פרנסיסקו דה מלו פלהטה השיג את מלאי הנטיעה הראשון של ברזיל על ידי רומנטיקה של אשתו של מושל גיאנה הצרפתית בשנת 1727. המטעים הברזיליים הענקיים הביאו קפה בהישג יד של האדם הממוצע ב 1800.

קלוריות

מסד הנתונים הלאומי מזין USDA קובע כי כוס אחת של קפה שחור רגיל מבושל מן שעועית הקרקע מחזיקה רק 2 קלוריות, ו 1 אונקיית נוזל של אספרסו שחור עשיר מכיל רק 1 קלוריות. כפית אחת של אבקת קפה נמס רגיל גם נושאת רק 2 קלוריות. קפה מבושל מקפה נטול קפאין מפחית את כמות הקלוריות לאפס, אך אבקת קפה נטולת קפאין מכפילה את הקלוריות שנמצאות בכפית אחת עד 4. ממתיקים, טעמים ושמנת או חלב מספקים את הקלוריות במשקאות קפה עשירים, שחלקם עשויים לייצר 700 קלוריות לכל מָנָה.

תפיסות מוטעות

הקפה זכה בטעות למוניטין כסגן לא בריא, על פי בית הספר לבריאות הציבור של הרווארד. מחקרים מוקדמים קשרו שתיית קפה למחלות לב ולפיתוח סרטן, אך מחקר מקיף יותר לא עמד בממצאים הראשונים. על ידי מעקב אחר שתיינים בריאים בתחילה במשך 24 שנים, החוקרים קבעו כי צריכת קפה מתונה של 6 או פחות כוסות ביום אינה משפיעה על שיעורי התמותה. עבור רוב האנשים קפה לא יוצר סיכונים בריאותיים רציניים.

יתרונות

מחקרים עכשוויים מרמזים כי קפה עשוי למנוע מחלות מסוימות. קפה עשוי להגן על שותי קפה לפתח סוכרת מסוג 2. קפה יכול גם למנוע שחמת הכבד או סרטן הכבד, ולהפחית את הסיכון למחלות לב וכלי דם. מאחר שהקפה מכיל מאות רבות של חומרים פעילים, בית הספר של הרווארד לבריאות הציבור מציע כי ההשפעות בפועל על הפרטים משתנות. הרווארד ביססה את הממצאים שלה על מנה של 8 גרם המכילה 100 מ”ג קפאין, אך הצרכנים בוחרים את הגודל האמיתי ואת כוח הקפה שהם שותים. קפה “גרנדה” פופולרי מכפיל את נפח העולה יותר משלושה קפאין מהסוג המשמש במחקר של הרווארד.

אזהרות

אנשים עם בעיות הסוכר בדם או לחץ דם גבוה עלול למצוא קפה מוגזמת אלה בעיות בריאותיות. למרות תפקידו של קפה או קפאין בהפלה לא הוכח, מומלץ לנשים בהריון להגביל משקאות קפאין כוס אחת ביום. מרכיב אחד של קפה שמנים שנקרא cafestol עושה לעורר רמות של LDL או כולסטרול בריא בדם. קפה מסננים קפה להסיר את רוב cafestol ולעשות קפה בחירה בטוחה יותר עבור אנשים עם בעיות כולסטרול.