שאר מנוחה פעיל

“מנוחה פעילה” נשמעת כמו סתירה. אלא אם כן אתה סהרורי כרוני, אתה לא יכול לשמש להיות פעיל בזמן מנוחה. אבל שאר פעיל הוא טכניקה מאמנים ליישם כדי למקסם את היתרונות של אמון. מנוחה פעילה מנצלת את התקופה שבין קבוצות של תרגילים שבהם לא היית עושה דבר מלבד מנוחה. זה לא רק עושה את רוב האימון שלך, אבל זה מגביר את היעילות, יותר מדי.

פעיל מנוחה בתוך אמון

אם אתה לא חושב יותר על המונח, יישום פעיל מנוחה לתוך האימון שלך הוא קל. אתה פשוט לעצב את האימון עם תרגילים הפונקציה בצורה משלימה, כך שתוכל לעשות אחד אחרי השני מבלי לנוח בין. ארגן את התרגילים כך שאתה עובר מתרגיל אחד למשנהו, התרגיל שאתה עושה עובד שרירים אחרים מאשר אלה שעבדת. לדוגמה, לעשות קבוצה של ABS מיד לאחר ביצוע קבוצה של שכיבות סמיכה. תרגילי האב משמשים את החלק “פעיל” של שאר שלך מן pushups.

דוגמאות אימון

אם ביצעת אי פעם intervals או סופר קובע, אתה לא צריך שום בעיה לעשות פעילות גופנית מנוחה. כולם דומים בהיבט כי אתה לא לוקח מנוחה בפועל אבל להמשיך להתאמן לאורך כל האימון שלך. אחת הדרכים לבנות אימון פעיל מנוחה יהיה לעשות pullups עד כישלון, מיד ואחריו דקה אחת של pushups. ואז לעשות קבוצה של כפיפות עד כישלון, ולאחר מכן לעלות על האופניים נייחים או הליכון למשך דקה אחת לפני תחילת המעגל עם pullups שוב, עובר את כל התרגילים חמש פעמים. לחלופין, אתה יכול לעשות חזרות חזרות של התרגילים, מתחיל עם חמישה של כל קבוצה הראשונה שלך, להגדיל ל 10, 15, 20 ולבסוף 25. אתה גם להגדיל את כמות הזמן שאתה מוציא על ההליכון ב 30 ל 60 שניות עם כל קבוצה.

יתרונות

מנוחה פעילה מסייעת בהתאוששות השריר והתא במהלך האימון, אבל זה עוזר באופן כללי גם כן. זוהי דרך שימושית כדי להפיק את המרב של האימונים שלך, לעזור לך לעבור plaus בעבר ולשפר את כוח וביצועים. כאשר מתאושש מפציעה, פעיל פעיל האימונים ניתן להשתמש כדי לעקוף את השריר הפגוע תוך עדיין מקבל אימון אינטנסיבי. כאשר אתה מרגיש את “לשרוף” של חומצה לקטית מ הולך לכישלון על תרגיל אחד, מנוחה פעיל יעיל יותר מאשר מנוחה בישיבה על פיזור זה השרירים שלך, על פי מאט Siaperas, מאמן אישי ב Hardbodies כושר איידהו.

פעיל כמו תחזוקה

לפעמים אימון פעיל מנוחה נחשבים אימונים תחזוקה, והם משמשים כדי לעזור לספורטאים להתאושש אימון אינטנסיבי מבלי לקחת פסק זמן מהעבודה. במאמרו על אימוני מנוחה פעילים עבור Stack.com, מארק רוזן, מאמן הכוחות וההתניה עם קליבלנד בראונס, מתאר שלוש דרכים שבהן הוא משתמש בהם כדי לתת עזרה לשחקניו “לנוח” ולעזור להם להתאושש מאימונים קיצוניים. הדרך הראשונה היא לשמור על רמת העוצמה אבל רק לבצע סט אחד של כל תרגיל. הדרך השנייה היא להוריד את עוצמת אבל לעשות את המספר הרגיל של קבוצות וחזרות. הדרך השלישית Roozen ממליצה להשתמש במנוחה פעילה כמו תחזוקה היא לשנות את האימון לחלוטין על ידי ביצוע תרגילים שונים, או פשוט על ידי מעבר משקולות חינם או ציוד אחר רק באמצעות משקל הגוף שלך התנגדות.