תוכנית הרמת משקולות גבוהה המיועדת לשרירים קשים

תוכנית הרמת משקולות גבוהה המיועדת לשרירים קשים משפרת את הגדרת השרירים ואת המראה הפיזי שלך. אתה יכול לעקוב אחר ההתקדמות שלך על ידי עובר בדיקות גוף רגיל, כי אחוז השומן בגוף שלך יורד כמו השרירים שלך מגביר. ספק שירותי הבריאות או מאמן הכושר שלך עשוי להשתמש במדידת קיפול עור או מדידות היקף, עכבה ביו-אלקטרלית או התקני אבחון אחרים כדי לקבוע את אחוז השומן בגוף.

הקשחת השרירים שלך דורשת תוכנית הרמת משקל המפחיתה שומן מחוץ לשריר, משום ששומן זה מפחית את ההגדרה השרירית והופכת אותם להיראות רכים. תוכניות הרמת משקל שנועדו להקשיח את השרירים בדרך כלל גם לכוון את צמיחת השרירים. שרירים גדולים יותר מופיעים יותר קשה על ידי popping החוצה, וחושפים את השרירים בשרירי השרירים. בהתאם לרמת הכושר שלך, השלב הראשון של תוכנית הרמת משקולות השרירים שלך מדגיש הפחתת שומן, ומתקדם לצמיחה שריר לאחר מספר חודשים.

תוכנית הרמת משקולות גבוהה המיועדת לשרירים קשים כוללת תרגילים שמציעים את השרירים בתוך 20 עד 25 חזרות. טווח החזרה הזה ממקד את סיבי השרירים המכילים את המיטוכונדריה השמנה ביותר, על פי האיגוד הלאומי של מאמנים אישיים. השרירים שלך להסתגל על ​​ידי ייצור מיטוכונדריה יותר, אשר hardens השרירים שלך על ידי שריפת שומן מחוץ לשרירים. דגש על צמיחת השרירים על ידי הקטנת טווח החזרה לאחר כחצי שנה של אימון. תרגילים אלה כוללים הרמת משקולות תרגילים למצות את השרירים בתוך 12 עד 15 חזרו שוב ושוב.

פיתוח שרירים קשים בדרך כלל כרוך תרגילים מורכבים ומבודדים. תנועות מורכבות, כגון לחיצות הספסל וסקוואטים, הן מרכיב קריטי של התקשות השרירים, משום שהן ממקסמות את הייצור המיטוכונדריאלי. תרגילי קומפאונד גם לגייס את כמות מרבית של רקמת השריר ולספק את הצמיחה השרירית הגדולה ביותר. תרגילי הרמת משקולות מבודדים מציעים יתרונות הקשיה, במיוחד במהלך החלק האחרון של התוכנית. תרגילים מבודדים לעזור לך לכוון קבוצות שרירים בודדים להתגבר על חוסר איזון השרירים ופיתוח לקוי.

הגוף שלך מסתגל לתרגילים גופניים בודדים בתוך כשלושה עד ארבעה שבועות. תוכניות הרמת משקל גבוהה עבור התקשות שרירים דורשים וריאציה תרגיל כדי למטב את הפחתת שומן וצמיחה שרירים. שינוי התרגילים שלך גם עוזר למנוע פגיעות יתר בשימוש המפרקים שלך. בצע תנועות תרגיל שונות המכוונות את אותה קבוצת שרירים תחליף. גם להציג מגוון עדין, כגון שינוי סדר התרגילים שלך או באמצעות אחיזה אחרת.

שריר הקשחת

טווח החזרה

מתחם מול בודד

וָרִיאַצִיָה