הם רגל מרגיע בטוח בזמן ההריון?

הרגל להשרות הופך מרגיע במיוחד בהריון, כאשר נוזל עודף אוספת ברקמות שלך גורם הרגליים לכאוב ולהתנפח. בגלל כל כך הרבה טיפולים הם מחוץ לתחום הריון, אמהות רבות-תהה אם הרגל שריה הוא אחד מהם. בהתאם לטמפרטורה של המים שלך, הרגל להשרות יכול להיות טיפול מועיל, ואחד מרגיש פנטסטי אתחול.

השריית מלחים

למרות שמרבית מלחי האמבטיה בטוחים לפזר את כף הרגל, מלח אפסום שימושי במיוחד לנשים בהריון. המורכב מגנזיום גופרתי, אלה מינרלים כמו יהלומים מכילים תרכובות חיוניות כי הרגליים לספוג כמו שאתה להשרות. מגנזיום הוא משמעותי לגוף כי הוא מסדיר יותר מ 300 תגובות ביוכימיות, שריר העוזר ואת תפקוד העצבים, שומר על העצמות חזק תומך במערכת החיסונית.

יתרונות

גוף של אישה בהריון מייצר כ -50 אחוז יותר דם ונוזלי הגוף ממה שהוא עשה לפני ההריון, על פי האגודה הריון האמריקאי. חלק מנוזל זה אוספת את הרגליים ואת הקרסוליים, מצב נפוץ בשם בצקת. יותר מאשר טיפול מפנק, הרגל soaks לעזור לאמהות לעתיד לנהל נפיחות ולהפחית את המתח בכפות הרגליים. מאז חום ויום ארוך על הרגליים לתרום בצקת, מרגיע ברגל מועילים במיוחד בימים חמים, עסוק.

סיכונים

בגלל מים חמים יכולים להגדיל את טמפרטורת הגוף שלך נזק תאים מתפתחים של התינוק שלך, אמבטיות חמות מהווים סיכונים כאשר המים חמים מדי. בנוסף, גם מים חמים יכולים להגדיל את קצב הלב ולהפחית את זרימת הדם לתינוקך. מים שקרובים לטמפרטורת הגוף שלכם, או מתחת ל -100 מעלות צלזיוס, בטוחים, אומרת קתרין לינץ ‘, OB-GYN במאמר במרכז בייבי. למרות שהסיכונים האלה חלים בדרך כלל בעת רחצה, אפשר להגדיל את טמפרטורת הגוף על ידי השריית הרגליים במים מהבילים. אגן רדודה של מים, עם זאת, צפוי להתקרר במהירות ולכן היא האפשרות הבטוחה ביותר.

סוכרת סיכונים

Footbaths יכול להיות מסוכן עבור נשים בהריון עם סוכרת בגלל זיהומים ברגל נפוצים עקב ירידה במחזור ברגליים. הפסקה בעור מאפשרת חיידקים להיכנס, העלולה להוביל זיהומים או סכנת חיים סיבוכים. בגלל צינורות לשאת את המים שלך יכול להציג חיידקים, נשים סוכרת צריך לבצע בדיקות הרגל הרגיל להיות בטוח לא ulcers או חתכים נמצאים לפני השריית רגליים בבית או בסלון.

למרות הרגל soaks בדרך כלל בטוחים, אתה לא צריך להשתמש בהם כדי לטפל בצקת ללא התייעצות עם הרופא שלך. רוב הנפיחות ברגליים שכיחה בהריון, במיוחד בשליש השלישי, אבל אצל חלק מהנשים זה סימן לבעיה. אם נפיחות פתאום משתרע על הידיים והפנים שלך, להתייעץ עם הרופא שלך כדי לפסול רעלת הריון, מצב מסוכן שעלולה להתפתח בסוף ההריון.

שיקולים