הנקה ולא בירה אלכוהולית

בירה משמשת באופן מסורתי כתרופה לנשים מתקשות להניק, אך הסכנות הנשקפות מתוכן האלכוהול שלה הופכות את הבירה הלא-אלכוהולית לבחירה חכמה הרבה יותר. ייעוץ נפוץ לטיפול בבעיות הנקה כולל הפחתת הסחות דעת סביב האם והתינוק. החלת חמים דוחס את השדיים, לוקח מקלחת חמה או לעסות את השדיים לפני הנקה עשוי גם לעזור. עם זאת, חלק מהנשים ממשיכות לא רק לחוות בעיות עם חלב לתת למטה במהלך הנקה, אבל עם ייצור החלב הכוללת. בירה לא אלכוהולית עשויה להקטין את הבעיות הללו.

הִיסטוֹרִיָה

אמהות סיעוד נאמר במשך מאות שנים לשתות בירה כדי להקל על הסיעוד. בירה הוא האמין כדי לעזור להגדיל את ייצור החלב ולעודד את “להרפות” רפלקס, או שחרור של חלב לתינוק. המתאם בין בירה להנקה מוצלחת אצל נשים מסוימות עשוי להיות יותר מאנקדוטלי. בארלי, שממנו מיוצר בירה, מכיל פוליסכריד הממריץ את צינור החלב אצל אמהות מניקות.

למה ללכת ללא אלכוהול?

בעוד בירה breastfeeding נחשבו פעם להיות שילוב מועיל, בירה ומשקאות אלכוהוליים אחרים ידועים עכשיו לעשות סיעוד מסוכן. גודלו הקטן של תינוק, יחד עם חוסר היכולת של הגוף שלה לחסל אלכוהול ביעילות כמו מבוגרים יכולים, עושה אפילו כמות קטנה של אלכוהול שנבלע דרך חלב אם מסוכן. בירה יומית אחת הנצרכת על ידי האם יכולה לגרום לדפוסי שינה ירודים ועיכובים בהתפתחות המוטורית בתינוק. אלכוהול גם הוכח ירידה, ולא להגדיל, ייצור חלב. בנוסף, תינוקות צורכים כ -20% פחות חלב אם מאמהות ששותות בירה אלכוהולית מאשר מאלה ששותים בירה לא אלכוהולית. ירידה בצריכה יכולה להיות גם בגלל אלכוהול עושה תינוקות ישנוני להמשיך להאכיל, ובגלל הטעם של חלב אם משנה יותר משנה צריכת בירה אלכוהוליים מאשר צריכת בירה אלכוהוליים.

עֵצָה

בגלל סוכרים בשעורה – לא אלכוהול – הוא מרכיב בירה מפתח שעוזר כמה נשים סיעוד, בירה לא אלכוהוליים עשויים להציע יתרונות הנקה תוך ביטול הסכנות. בעוד מחקר ממשיך על כמה מועיל תרכובות אלה נמצאים הגדלת ייצור החלב, בירה לא אלכוהולית מציעה את היתרון של מוטלת בספק של שמירה על אלכוהול מתוך מערכת של התינוק. תמיד לקרוא תוויות בזהירות, כי כמה בירות שכותרתו לא אלכוהוליים עשויים למעשה יש כמות קטנה של אלכוהול. “ליד בירה” יש גם רמה נמוכה של אלכוהול.

חלופות

מלבד שעורה המשמשים בירה, צמחים אחרים הם האמינו להיות גלקטוגים יעיל, או חומרים להגדלת ייצור החלב אצל אמהות מניקות. נסה שעורה במרק או דייסה לארוחת הבוקר. אחר פוטנציאל חלב חלבון כוללים שיבולת שועל, ירקות עלים, בטטות, גזר, משמשים ואפונה ירוקה. אם רופא הילדים של תינוקך מאשר תה צמחים, שקול גלקטוגוגים מסורתיים כגון גדילן חלב ואספסת, אשר אינם ידועים לגרום לתופעות לוואי עבור האם והתינוק. אלפלפה לא צריך לקחת על ידי מישהו עם הפרעה אוטואימונית או מי לוקח תרופות דליל דם.