אני יכול לממש אחרי קליפה tca?

חומצה trichloracetic – TCA – קליפה היא סוג של קליפה כימית הנחשבת לקילוף בינוני. אנשי מקצוע העור להשתמש לקלף זה כדי לטפל במגוון של פגמים בעור, זה דורש זמן התאוששות ארוך יותר מאשר קליפה שטחי כמו קליפה גליקולית או אלפא hydroxy חומצה. זה אומר רופא העור שלך או אסתטיקה עשויים להציע הוראות מיוחדות המשפיעות על הפעילות היומיומית שלך, כולל פעילות גופנית לאחר שעברו קליפה שלך.

תרגיל לא מומלץ מיד לאחר שעברו קליפה כימית בינונית. הסיבה לכך היא הזעה יכול להגדיל את התואר שבו העור שלך מקלף. האפקט יכול לקדם קילוף עור אחיד ואדום, אזורים כואבים על העור שיכולים לגרום לאי נוחות מוגברת. כמו כן, מיד לאחר קליפה, אתה תכוון כדי למנוע ביצוע הבעות פנים, לשטוף את הפנים או לקטוף על העור שלך, כל אשר אתה עלול להתפתות לעשות לאחר התרגיל. מסיבות אלה, כדאי להימנע מימוש מיד לאחר עוברים קליפת TCA.

הזמן הנכון לחזור לממש יכול לסמוך על ההתקדמות האישית שלך לאחר קליפה כימית. כי אתה צריך להימנע מזיעה לאחר לקלף TCA שלך, לחכות עד העור שלך החלה לרפא לפני חידוש התרגיל. סימנים שעשויים להיות מוכנים לחזור לפעילות גופנית אינם כוללים כתמים אדומים וכואבים על העור. פעולה זו עשויה להימשך בין חמישה לשבעה ימים. אם אינך בטוח אם יש לך לרפא מספיק, ייתכן שתרצה לראות את הרופא שלך, מי יכול לנקות אותך לממש.

בגלל הזעה היא אחת הסיבות העיקריות כדאי להימנע פעילות גופנית לאחר קליפת פנים, ייתכן שתוכל לעסוק תרגילים שאינם גורמים לך להזיע יתר על המידה 24 שעות לאחר הקליפה שלך. דוגמאות כוללות יוגה, טאי צ’י, פילאטיס או הליכה. בדוק עם רופא העור שלך.

בגלל קליפת TCA חודר לעור עמוק יותר קליפות מצית, רופא העור שלך עשוי להמליץ ​​להתחיל עם רטינול, דיכוי פיגמנט או אלפא hydroxy יישום חומצה כחודש לפני עוברים קליפה שלך. זה עוזר ליזום את תהליך פילינג. קליפה TCA מוחל על עור טריים טריים בדרך כלל לאחר נטילת תרופה כדי להפחית את הכאב. הקליפה תהפוך את העור לחם במשך כמה רגעים, והאסתטיקה שלך תחיל את הקומפרס על קרח כדי להפחית את תחושת השריפה לאחר מכן. בעוד שאתה יכול לצפות לחוות יתרונות כמו הפחתת קווים עדינים, גוון עור חלק יותר וצמיחה בקולגן, זה לוקח כמה זמן העור שלך לרפא בעקבות ההליך.

מיד לאחר קילוף

מתי לחדש את התרגיל

איזה תרגילים לרדוף

רקע על איך זה עובד