האם אלרגיות לגרום כבד החזה?

כמעט כל דבר, כולל מזונות, בעלי חיים, תרופות וחומרים מוטסים, עלול לגרום לתגובה אלרגית. תסמיני אלרגיה יכולים לנוע בין מתון לחמור, ו מ מקומי כדי מערכתית. רוב התגובות האלרגיות הן קלות וניתנות לטיפול בקלות, אך מדי פעם, תגובה חמורה עלולה להפוך לסכנת חיים. סימפטום אחד שיש לו את הפוטנציאל להיות רציני מאוד הוא תחושה של מתיחות או כבדות בחזה. אם אתה מודאג כבד החזה, לא לעכב המבקשים עזרה רפואית.

אסטמה אלרגית

כמה אנשים אלרגיים אבקה, קשקשים חיית המחמד קרדית האבק סובלים הסימפטומים של אסתמה בתגובה לחשיפה לאלרגנים אלה. כבד בחזה או מתיחות, צפצופים, שיעול וקושי נשימה הם סימפטומים של אסטמה המושרה על ידי אלרגיה. במקרים רבים, תרופות היומיום יכול להדוף את זה סוג של התקף אסטמה, כמו יכול למנוע את החומרים המפעילים את התגובה. שאל את הרופא אם זריקות אלרגיה יכול לעזור, הזרקות אלה בהדרגה לעזור לגוף שלך לבנות סובלנות לחומר הפוגע, עוזרים לך למנוע תגובה אלרגית מסוכנת.

אנפילקסיס

אנפילקסיס, המכונה לעתים הלם אנפילקטי, היא תגובה חמורה ומסכנת חיים לאלרגן, בדרך כלל מזון, עוקץ חרקים או תרופות. הסימפטומים כוללים קשיי נשימה, צפצופים, לחץ בחזה ודפיקות לב. אם אתם חשים בכבד החזה בנוסף לתסמינים האחרים שלו, אשר עשויים לכלול נפיחות בגרון או בפה, עקצוץ של הלשון או השפתיים, סחרחורת או התכווצויות בטן, התקשר 911. סימפטומים אלה יכולים להסלים במהירות לתוך אובדן של תודעה או מוות. אם יש לך תגובה אנפילקטית, הרופא שלך עשוי להפנות אותך אלרגיסטי לבדיקה וללמד אותך איך לטפל תגובה כזו בעתיד עם טופס להזרקה של אפינפרין.

תרופות תופעות לוואי

אם יש לך אלרגיות עונתיות, אתה יכול לקחת decongestant כדי להקל על הסימפטומים של גודש באף, כאבי ראש וכאב באוזן. למרבה הצער, decongestants, במיוחד אלה המכילים פסאודואפדרין, יכול לגרום לכבד החזה, מתיחות הלב הפרעות בקצב הלב. תרופות אלה יש להימנע אם יש לך לחץ דם גבוה, מחלת לב או גורמי סיכון לב אחרים, כמו מחלות לב יכול להפוך את תופעות הלוואי של decongestants יותר חמור. אם נטלת Pseudoephedrine ולחוות תופעות לוואי מטרידות, להפסיק לקחת אותם לפנות לרופא שלך לקבלת ייעוץ.

אזהרות

כל כאבים בחזה או בכבדות יכול להיות סימפטום של התקף לב או מצב לב רציני אחר, ולכן אין להניח כי זה נגרם על ידי אלרגיה. כאב כבד פתאומי או חמור, סחיטה בכאב, כאב שמקרין אל הלסת או הצוואר, קוצר נשימה או לב מרוץ כל הסימנים לקרוא 911. אם יש לך אסתמה המושרה אלרגיה ותרופות הרגיל שלך לא שולטים הסימפטומים שלך, צור קשר לרופא או לחפש טיפול רפואי דחוף. אם הכבד החזה מלווה נשימה צרות, התקשר 911.