הבדלים בין ספורטאים חובבים ומקצועיים

להיות ספורטאי מקצועי יכול להיות חלום עבור כמה חובבי ספורט וספורטאים, אבל זה לא תמיד ההימור הטוב ביותר. תחרות אינטנסיבית, חיים על הכביש ועל פרקטיקה מפרך עלול לקחת קצת כיף מתוך נהנה ספורט מנקודת מבט חובב. למרות ספורטאים חובבים ומקצועיים יש כמה דברים במשותף, כגון כמה מיומנויות משותפות ותשוקה עבור הספורט שלהם, ההבדלים העיקריים טמונה בעובדה עבור אנשי מקצוע, ביצועים בתוך ספורט יכול לעשות או לשבור את הקריירות שלהם.

מוכן לתשלום יום התשלום

משלמים הוא מבחן לקמוס של ספורטאים מקצועיים לעומת חובבים. לא כל הספורטאים המקצוענים הם מיליונרים. על פי הלשכה האמריקנית לסטטיסטיקה של העבודה, השכר השנתי החציוני עבור ספורטאים מקצועיים בשנת 2010 היה 43,740 $. לעומת זאת, ספורטאים חובבים לא מקבלים תשלום עבור המתחרים. הם עשויים לקבל הטבות הקשורות להשתתפות בליגה שלהם – לדוגמה, ציוד צוות או ארוחות ממומנות לאחר המשחק של עסקים מקומיים – אבל הם לא מקבלים משכורות עבור משחק.

גיל הוא רק מספר

במקרים מסוימים, ספורטאים מקצועיים עשויים להיות מבוגרים יותר מאשר ספורטאים חובבים בגלל הכללים שנקבעו בארגוני ספורט. לדוגמה, ה- NFL יש חוקים במקום חסימת ספורטאים צעירים לשחק באופן מקצועי ישירות לאחר סיום לימודיו בתיכון, הרעיון הוא שהם יוכלו להגן על גופם הצעיר מפציעה ויש להם הזדמנות להשלים כמה השכלה גבוהה תוך כדי להמשיך לפתח את הצלעות האתלטיקה שלהם בתחרויות קולג ‘. “כתב העת ספורט” קובע כי כמה מבקרי הספורט סותרים את ההיגיון הזה, אם כי, אומר כי זה מאפשר לספורטאים חובבים להיות מנוצל מאז הם לא משלמים לשחק בזמן בקולג ‘. בספורט מסוים, ספורטאים צעירים עשויים לבחור להיות בבית הספר ולקבל חסות רשמית על מנת להפוך מקצועי מוקדם יותר בקריירה שלהם.

זה טחינה

ספורטאים חובבים אולי לשחק בייסבול, טניס או כדורעף רק בשביל הכיף, להיפגש בסוף השבוע או אחרי העבודה למשחק איסוף או להתחרות נגד קבוצות אחרות בילוי. ספורטאים מקצועיים חייבים לעתים קרובות להתחרות בסופי שבוע, בערבים ובחגים, בהתאם ללוח הזמנים של התחרות שלהם, על פי הלשכה האמריקנית לסטטיסטיקה של העבודה. זמן מהבית יכול לצבור במהירות כמו לספורטאים פרו לטייל ברחבי הארץ, או ברחבי העולם, במהלך עונת התחרות.

בונים את הגוף

משחק כל ספורט כרוך מידה מסוימת של סיכונים, וכמה ספורט השפעה גבוהה יכול להיות מסוכן למדי. עצמות שבורות, זעזוע מוח ופציעות אחרות יוצרות פוטנציאל לחשבונות רפואיים גבוהים ולטיפול פיזי. ספורטאים מקצועיים מסוימים עשויים לקבל הטבות רפואיות מקיפות וכיסויים ביטוחיים במסגרת החוזים שלהם, אנשי מקצוע אחרים או ספורטאים למחצה הפרו עשוי לקבל כסף נסיעות דמי תחרות אבל צפוי לרכוש ביטוח בריאות משלהם. ספורטאים חובבים שנפצעו יהיו אחראים באופן אישי לפציעתם, המכסים עלויות רפואיות של פציעות הקשורות למשחק עם כיסוי משלהם או משלמים מחוץ לכיס.