וגינוזיס חיידק & acidophilus פרוביוטיים

בקטריאלי vaginosis מתרחשת כאשר התנאים של הנרתיק לשנות את המערכת ולאפשר anaerobic חיידקים כדי overgrow ו להקהות את החיידקים מועיל טבעי כי בדרך כלל מתגוררים שם. זיהומים בקטריאליים כגון וגינוזיס בקטריאלי ניתן לטפל עם פרוביוטיקה, כגון acidophilus. אתה צריך לדבר עם רופא על שימוש בפרוביוטיקה לטיפול וגינוזיס בקטריאלי לפני שתנסה לטפל בעצמך.

Acidophilus

Acidophilus הוא סוג של חיידקים השייכים לקטובצילוס הקבוצה, אחד החיידקים ידידותי, או פרוביוטיקה. שמו המלא הוא Lactobacillus acidophilus, או L. acidophilus. על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, הוא הנפוץ ביותר בשימוש פרוביוטי. פרוביוטיקה כמו L. acidophilus עבודה בגוף כדי להדוף חיידקים לא ידידותיים שיכולים לגרום למחלה.

נוֹהָג

השימוש L. acidophilus להילחם וגינוזיס בקטריאלי מבוסס על התצפית כי כאשר זיהום בקטריאלי vaginosis לוקח להחזיק, lactobacillus טבעי במערכת הנרתיק להיות מדולדל. פרוביוטיקה L. acidophilus גם מאפשר את מי חמצן, אשר האמין לשנות את ה- pH של דרכי הנרתיק, מה שהופך אותו פחות מכניס את החיידקים הפולשים. כמה מחקרים קליניים קטנים אשר מצאו את זה probiotic מועיל לטיפול במצב זה, על פי MayoClinic.com. מחקרים קליניים גדולים נוספים נדרשים כדי לקבוע באופן מוחלט את היעילות של L. acidophilus נגד וגינוזיס בקטריאלי.

אפשרויות

L. acidophilus ניתן לרכוש כמו תרבויות פעיל לחיות או תרבויות מיובשות. קפוא מיובש L. acidophilus מגיע גרגירים, אבקה, טבליה או בצורת כמוסה. גרסה נוזלית המכילה תרבויות חיות זמינה גם כן. פרוביוטיקה, כולל L. acidophilus, מתווספים לעיתים קרובות ליוגורט, חלב, מיסו או טמפה.

מינון

קפסולות או טבליות המכילות L. acidophilus ניתן להוסיף כמו הנרתיק הנרתיק. Suppositories צריך להכיל בין 10 מיליון 1 מיליארד מושבה חיה להרכיב יחידות לכל Tablet ואתה יכול להשתמש 1 או 2 טבליות היומי. לחלופין, L. acidophilus ניתן לקחת בעל פה במינונים של 1 עד 2 מיליארד אורגניזמים חיים כל יום. אפשרות נוספת היא לצרוך 8 גרם. אמבט יוגורט עם חיים פעילים L. acidophilus תרבויות היומי. מעל 1-2 מיליארד חיידקים במינון עלול לגרום לתופעות לוואי קלות כגון גז, בחילות ושלשולים. מינון קטן מ 1 מיליארד חיידקים לא יכול להיות מספיק כדי ליישב את דרכי הנרתיק.

חלופות

טיפול חלופי עבור וגינוזיס בקטריאלי הוא לוקח תרופה הנקראת metronidazole, אשר הורג את החיידקים האחראים על המחלה. נטילת תוסף פרוביוטי או אכילת יוגורט עם L. acidophilus בעת טיפול גם עם metronidazole עשוי להגביר את היעילות של הטיפול. עם זאת, כדאי לדון על השימוש בפרוביוטיקה עם הרופא שלך לפני השימוש בהם בשילוב עם טיפול אחר.