חומץ תפוחים עבור עייפות האדרנל

חומץ תפוחים הוא סוג של חומץ נפוץ בבית תרופות. בעוד שרוב היתרונות הקשורים חומץ תפוחים הם אנקדוטית ולא נבדק, כמה מחקרים יש קשר הצריכה שלה כדי לשפר את רמת הסוכר בדם במחקרים בבעלי חיים. מאז בלוטת יותרת הכליה לתפקוד הטוב ביותר כאשר רמות הסוכר בדם הם יציבים, זה אפשרי כי חומץ תפוחים עשוי להיות בעל תועלת קטנה עייפות האדרנל שלך. שוחח עם הרופא שלך לפני נטילת חומץ תפוחים, או כל טיפול רפואי חלופי אחר.

הַגדָרָה

עייפות יותרת הכליה כמושג המשמש לתיאור אוסף של סימפטומים, כגון עייפות, עצבנות, כאבי גוף, בעיות עיכול והפרעות שינה. למרות השימוש הנפוץ שלה בקהילה הבריאותית האלטרנטיבית, עייפות האדרנל אינה אבחנה רפואית מקובלת, על פי רשת הבריאות ההורמונית. תומכי האבחנה של אדרנל מעלים את הטענה כי גורמים באורח החיים, כגון תזונה לקויה, מתח ושימוש בסמים עלולים להשפיע לרעה על בלוטת יותרת הכליה, וכתוצאה מכך לחוסר איזון או דלדול של שלושת ההורמונים העיקריים: קורטיזול, אדרנלין ונוראדרנלין.

החיבור

כמו בלוטת התריס ואיברי המין, בלוטות יותרת הכליה ממלאות תפקיד חיוני בהוצאת הורמונים המסייעים לווסת את תגובת הגוף למצבים שונים. אתר הנשים לנשים מפרט את הסוכר בדם כאחת התיקונים העיקריים לאורח החיים המומלץ לחולים עם עייפות האדרנל. מאז הבלוטות שלך ואת מרכזי האנדוקרינית להסתמך על גלוקוז, קוצים ו הרגיעות בדם הסוכר יכול לגרום לביצועים בלתי צפויים באזורים אלה, כולל בלוטות יותרת הכליה. על פי מחקר בבעלי חיים שפורסם בגיליון 2008 של “Journal Journal of Biological Sciences” של פקיסטן, חולדות סוכרת שהוכנו חומץ תפוחים נמצאו ששיפרו את gamcated gamemlobin ופרופילי שומנים. במילים אחרות, זה אפשרי כי חומץ תפוחים עשוי להיות קצת תועלת על רמות הסוכר בדם שיכולים לשפר את האיזון הורמון האדרנל שלך. עם זאת, תועלת זו היא קטנה בהרבה מזו של אכילת ארוחות קבועות ומאוזנות.

מה לעשות

אם אתם מתכוונים לקחת חומץ תפוחים תפוח עבור בריאות האדרנל שלך, להתחיל על ידי פיזור כמויות קטנות על מנות כגון סלטים, פסטות ודגנים מלאים. זה מונע הוושט שלך מלהיות מגורה על ידי חומציות של חומץ. מאז מספר מחקרים אנושיים הקשורים חומץ תפוחים נשארים מעטים, אין בטוח של מינון יעיל כיום הוקמה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מנסה לשמור על צריכת שלך מוגבלת לשלוש כפיות או פחות בכל זמן נתון.

דאגות בטיחות

על פי המרפאה העירונית, חומץ תפוחים עשוי לקיים אינטראקציה עם תוספי מזון ותרופות כגון משתנים ואינסולין, דבר שעשוי לתרום לרמות אשלגן נמוכות אצל חלק מהחולים. למרות עייפות האדרנל לא יכול להיחשב אבחונים רפואיים רשמיים, תנאים דומים – כגון מחלת אדיסון או אי ספיקת הכליה – יכול לכלול ייצור לקוי של הורמוני האדרנל, והוא יכול להיות מאובחנים על ידי בדיקות דם ושיטות אחרות. שוחח עם ספק שירותי בריאות כדי לברר אם בדיקה מתאימה לסימפטומים שלך.