חומץ תפוחים תפוח עבור קיבה כואבת

חומץ תפוחים תפוחים מיוצר סיידר או תפוחים ישנים, כתוש כדי ליצור חומץ כי הוא בצבע חום-צהוב. שלא כמו חומץ ברור, חומץ תפוחים תפוחים מכיל חומרים מזינים חיידקים הנראים כשקעים כאשר התיישבו בתחתית בקבוק. אנזימים המיוצרים במהלך תהליך התסיסה של הפיכת חומץ תפוחים לא מבושל לא מבושל, מאמינים כי יש מספר יתרונות בריאותיים, על פי קימברלי סניידר, CNS ומחבר “הפתרון לזיהום היופי”. בנוסף להקלה על אקנה, לחץ דם והורדת כולסטרול, חומץ הוא האמין כדי לסייע בהפחתת עיכול upsets. לדברי MayoClinic.com, חומץ תפוחים עשוי למעשה להוות בעיות בריאות עבור אנשים מסוימים ושימוש צריך להתייעץ עם מקצוען בריאות, כדי למנוע סיכונים בריאותיים.

קיבה קיבה

מחברים ארל מינדל ולארי מ ‘ג’ ונס אשר כתב “מדהים סיידר חומץ תפוחים” עו”ד באמצעות חומץ כדי להקל על הבטן כועסת שנגרמה על ידי קלקול קיבה. תרופה הציע מורכב ערבוב 1 כוס מים חמים עם 1 כף. של חומץ תפוחים ו 1 כף. של דבש. תערובת זו עשויה גם לעזור להקל cramping ואי נוחות מן הגז. למרות סוכר פשוט, הדבש הוא האמין כדי לשפר את היתרונות של חומץ סיידר שכן הוא עשיר בחומרים מזינים, ויטמינים ומינרלים כגון פחמימות, זרחן, אשלגן וברזל.

צַרֶבֶת

חומץ תפוחים עשוי לעזור להקל על אי נוחות הנגרמת על ידי חומצה, או צרבת. קאל אורי, מחבר הספר “כוחות הריפוי של חומץ” כותב כי אנשים שיש להם רמות חומציות נמוכות בבטן שלהם נוטים יותר לחוות צרבת מאשר אלה עם איזון בריא. להקטין את הסיכונים של חומצה reflux ידי ערבוב 2 כפות. של חומץ סיידר תפוחים בכוס מים ולשתות לפני כל ארוחה עד שלוש פעמים ביום, מייעץ אורי.

דל שומן

מזונות עשירים בשומנים ובשמנים יכולים להגביר את גירוי הקיבה והחומציות המובילות לקיבה. גלם, חומץ תפוחים לא מפוסטר הוא שומן חינם, מכיל אפס קלוריות גלויות למנה ולא סוכרים מעודן שיכול לגרום אי נוחות, נפיחות, התכווצויות או גזים על פי “כוחות הריפוי של חומץ.” חומץ עושה חלופה מתאימה רטבים עתירי שומן או קרמים, כי הם עשויים חמאה או מיונז, כמו גם תבלינים מתובלים כגון פלפלים חריפים קאיין. מערבבים עם חומץ סיידר עם מנה קטנה של שמן זית ועשבי תיבול טריים עבור תיבול פשוט סלטים העליון או בשר רזה.

שיקולים

למרות חומץ תפוחים הוא טען יש כמה יתרונות בריאותיים, מחקר נוסף יש צורך לפני הטבות כאלה יכולים להיות מאושש לחלוטין. אנשים ישתנו בתגובה שלהם מזונות שונים, כמו גם מוביל לתוצאות שונות. יתר על כן, חומץ תפוחים תפוח עשוי להפריע תרופות prescribed שיכולות להוביל השפעות בריאותיות. התייעץ עם רופא לפני הוספת חומץ לתזונה. תזונה בריאה, כי הוא מזין עשיר, נמוך שומנים לא בריאים ומזונות מעובדים יחד עם שינויים באורח החיים יסייע הקלה לטווח ארוך מן upsets העיכול.