משחקי כדורסל לילדים בני ארבע

משחקי כדורסל עבור בני 4 צריך להיות מתוכנן לילדים ליהנות וללמוד את היסודות הבסיסיים של המשחק. הם צריכים גם ללמד ילדים עבודת צוות sportsmanship טוב. לילדים בגיל זה יש טווח תשומת לב מוגבל, ולכן המשחקים צריכים להיות כללים מינימליים כדי לשמור אותם עוסקים.

המשחק הזה דומה לכיסאות מוסיקליים. יש הילדים בשורה על הבסיס עם כדורסל. כאשר המשרוקית היא פוצצו הילדים לזרוק את הביצים שלהם לרוץ לצד השני של המגרש ובחזרה להרים את הכדור שלהם. בזמן שהם רצים, המאמן מרים כדור אחד, משאיר את השאר על הרצפה. הילד בלי כדור הוא בחוץ. אזור המשחק יכול להיות מופחת כמו ילדים יותר לצאת.

לחלק את הילדים לשתי קבוצות ולשים קבוצה אחת על הבסיס ואת השני על מרכז המשפט. מניחים ערימה של שקיות שעועית במעגל של המפתח. כאשר המשרוקית מתנפצת, שחקן אחד מכל קבוצה צולע אל המפתח וממשיך לטפטף בזמן שהוא מרים שקית שעועית, ואז מטפטף בחזרה כשהוא נושא את שקית השעועית, מהר ככל האפשר. ואז הכדור ניתנת לילד הבא בתור, חוזר על התהליך עד שכל שקיות שעועית כבר הרים. הקבוצה עם שקיות שעועית ביותר מנצח.

השכיבו את הילדים על הבטן בעיניים עצומות בקו החצי. כאשר משרוקית הוא blown, הכדור נזרק לאוויר. הילדים קמים ומגיעים אחרי הכדור. המשחק הזה מלמד את הילדים איך להגיב במהירות לכדור רופף.

תן לכל ילד כדור יש להם שורה על הבסיס. כאשר המאמן אומר “אור ירוק”, הילדים ללכת לטפטף לכיוון המאמן. כאשר המאמן אומר “אור אדום”, השחקנים לעצור להרים את הכדור שלהם. הילד שעושה את זה לקצה השני של המשפט הראשון מנצח.

כדור לטפס

תיק שעועית

גופר בול

אור אדום, אור ירוק