פלפל קאיין ושמן זית לדלקת פרקים

דלקת פרקים, או דלקת מפרקים, מתרחשת במספר צורות שונות, עם הסוג הנפוץ ביותר, osteoarthritis, המשפיעים על 20 מיליון אנשים באמריקה, על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי. עמוד התווך של טיפול בדלקת פרקים הוא תרופה אנטי דלקתית לא סטרואידית, או NSAIDs כגון איבופרופן, אספירין או נפרוקסן. טיפולים אלטרנטיביים עבור דלקת פרקים עשויים לערער לך, אם אתם סובלים מתופעות לוואי כגון בטן נסער כאשר נטילת NSAIDs. פלפל קאיין ושמן זית הם שני ספקים אשר עשוי להיות קצת תועלת בטיפול osteoarthritis.

אתה יכול למצוא פלפל קאיין כמו כמוסות אוראלי, עם המינון הרגיל להיות בין 30 ל 120 מ”ג שלוש פעמים ביום. החל קרם המכיל בין 0.025 ו 0.075 אחוזים capsaicin לאזור הכואב ארבע פעמים ביום. שמן זית יכול להיות חלק של הדיאטה שלך – שמן זית תחליף עבור סוגים אחרים של שמן בישול בסלטים ומנות אחרות.

פלפל קאיין מכיל קפסאיצין, משמש כתבלינים, וכטיפול אוראלי או אקטואלי על ידי תרבויות אינדיאנים ואסיאתיות. ההשפעות האקטואליות של קפסאיצין מתרחשות מכיוון שיישומי התרופה לאזור הכואב ממלאים את החומר P, חומר כימי הנמצא בעור הנושא אותות כאב למוח. Capsaicin משמש לטיפול הן osteoarthritis דלקת מפרקים שגרונית. הכאב עלול לעלות עם מספר הטיפולים הראשונים, עקב גירוי של חומר P; הקלה בכאב עשויה להימשך שלושה עד שבעה ימים

מחקר שהופיע בגיליון ספטמבר 2005 של “טבע” שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת פנסילבניה והמרכז לחקר כימי Monel, בדק את הדמיון של שמן הזית ל- NSAIDs. המחקר מצא כי oleocathin, חומר שנמצא בשמן זית, יש מאפיינים דומים NSAIDs inhibiting Cox-1 ו- Cox-2 אנזימים, אשר יכול לגרום לדלקת כרונית. הדיאטה הים תיכונית, המשתמשת בכמויות גדולות של שמן זית בהכנת מזון, עשויה להפחית את הדלקת וליהנות מאלה עם דלקת פרקים בדרכים דומות לחומצות שומן מסוג אומגה -3, שידוע כי הן מורידות דלקת.

פלפל קאיין יכול לעקוץ את העיניים ואת העור כאשר נעשה שימוש בצורת קרם. אין לגעת בעיניים או בעור שבור לאחר החלת קרם קפסאיצין. Oral capsaicicin יכול לגרות את הבטן או לגרום לכיב קיבה. חום יכול לשרוף את העור לאחר יישום קרם – אין להשתמש רפידות חימום, או לקחת אמבטיה חמה או מקלחת מיד לאחר היישום. פלפל קאיין יש תגובות אלרגיות מוצלב לחומרים אחרים. אם יש לך אלרגיה לטקס, אבוקדו, בננות, ערמונים או קיווי, לא לקחת פלפל קאיין. בגלל Capsaicin יכול להגדיל את חומציות הקיבה, לא להשתמש קאיין אם אתה לוקח מחמצן חומצה קיבה. Capsaicin יכול גם להגדיל את הסיכון לדימום אצל אנשים לקחת מדללי דם או הפרעות דימום. אין להשתמש פלפל קאיין ללא דיון השימוש שלה עם המטפל הרפואי שלך. הסיכון היחיד לצריכת שמן זית הוא כי שמן זית מכיל כ 120 קלוריות לכל כף, כדי לראות את צריכת שלך אם אתה דיאטה.

מינון

קאיין פלפל הטבות

שמן זית הטבות

סיכונים