שמן גזר כתרופה לעור

כמו מוצרי ריפוי העור, שמני גזר להוסיף לחות ואף עשוי לספק הגנה נוגדת חמצון באמצעות יישום מקומי. חפש גם זרעי גזר שמן אתרי או שמן שורש שמן השמן. שניהם בעלי עור דומה, מרגיע איכויות התא מחדש עבור תלונות החל סימני מתיחה כדי קמטים. בדיוק כמו אכילת גדיעה של גזר בכל יום עלול לגרום עור כתום, החלת רק מוצרים שמן גזר על הפנים שלך יכול לייצר את הגוון מצער אותו. מסיבה זו, תוצרת בית מתכונים לטיפול בעור מוצרים מסחריים להשתמש בשמנים גזר בפרופורציות קטנות.

שני זרעי גזר חיוני שמן ושורש השורש השמן המוביל נגזר גזר נפוץ, caruc daucas. היצרנים מבטאים את השמן החיוני על ידי קיטור זיקוק זרעים מיובשים של גזר, בעוד שמן השורש גזר תוצאות מיצוי ממס של שורשים טריים של הצמח. שני המוצרים משמשים לטיפול בעור ושמן עיסוי.

שמנים אתריים הם לא שמנים שומניים כמו שמן זית או קנולה. במקום זאת, שמנים אתריים הם מרוכזים מאוד נוזלים בעלי תכונות טיפוליות או ניחוח של החלק החזק ביותר של הצמח, כולל עלים, זרעים, פרחים קליפה. בגלל שהם כל כך חזק, נוסחאות לטיפול בעור בדרך כלל קוראים הוספת שמן אתרי על ידי טיפות ולא גרם. שמן זרעי גזר הוא ויטמין עשיר לחות, על פי מחבר היופי צמחים, ז’אן רוז. רוז רואה שמן זרעי גזר משחת עור לכל מטרה שעוזר קמטים, פריחות, עור יבש ונפיחות. צהוב בצבע, שמן זרעי גזר נושא ניחוחות ריח של עץ ואדמה.

משמש בממדים גדולים יותר מאשר שמנים אתריים, שמנים המוביל את הבסיס לעיסוי עיסוי שמנים קרם בעור. שמן שורש המוביל שמן מעשים כמו בסיס לחות עבור עור הפנים יבש ומוצרי הגוף. כמו שמן זרעי גזר, שמן המוביל מכיל ויטמין A ו בטא קרוטן, על פי מחברים ארומתרפיה קרול דוד שילר. הצבע האדום העמוק והניחוח הכבד שלה, יש צורך למזג שמן זה עם מוצרים מתונים יותר כמו שמן זית או חמניות בעת השימוש בו לטיפול בעור ועיסוי.

The Schillers לייעץ באמצעות פרופורציה של לא יותר מ 20 אחוז שמן שורש גזר ל 80 אחוז של שמן אחר או שמן המוביל תערובת שמן. תערובת תוצרת בית של שמן גוף יבש, למשל, עשויה להכיל 1 oz. שמן שורש גזר, 8 גרם. שמן זית, שמן חמניות או שמן אגוזים, וכ 125 טיפות של שני שמנים אתריים או יותר. כמו שמן השורש השורש, שמן זרעי גזר חיוני עובד בצורה הטובה ביותר במרכב מעורבב, על פי רוז. “העור שלה” התחדשות הנוסחה משלב 40 טיפות כל זרעי גזר, נרולי, לבונה ושומר שמנים אתריים עם 8 עוז. שמן זית ותכולת 16 כמוסות ויטמין E.

מָקוֹר

שמן אתרי גזר

שמן גזר

נוסחאות