אתה יכול לאכול עלי ריבס?

פרוסה של עוגה ריבס תות עשוי להיות הרעיון שלך של פינוק טעים ואת הגבעולים יכולים להיות חלק תזונתי דיאטה. גבעול ריבס הוא ירק אדום עמוק הדומה סלרי. ריבס שימש במשך מאות שנים למטרות רפואיות. זה יכול להיות אכל כמו ירקות או נלקח טופס תוספת. אתה צריך לדעת כי כל הצמח ריבס אינו אכיל ולמידה אילו חלקים כדי למנוע יכול לעזור לך ליהנות טעם ריבס תזונה יש להציע.

מה הוא משמש ריבס

הרעילות של הצמח ריבס לא צריך להפחיד אותך מן לאכול את הגבעול. גבעול הוא די מזין וניתן להשתמש בו כדי לבצע מגוון רחב של מזונות, כולל קינוחים, ריבות, ג’לי, רטבים ומיץ. ריבס משמש גם תרופתי עבור הפוטנציאל שלו כדי לעזור לטיפול בהפרעות במערכת העיכול, הפרעות כליה וסרטן, אך מחקרים לא הוכיחו את יעילותה Drugs.com מדווח. גדול, אבל רעיל, משאיר של הצמח ריבס משמשים גם למטרות הגינון.

רעלים בעלים של ריבס

חומצה אוקסלית היא המתחם הנוכחי בעלים ריבס שיכול לגרום להרעלת להתרחש. המכונים הלאומיים לבריאות מדווחים כי גליקוזידים של אנתרקווינון עשויים להימצא גם בעלים של צמח הריבס, והם יכולים להיות רעילים גם כן. אכילת עלים ריבס יאפשר לך לבלוע רעלים אלה יכול לגרום מגוון של תסמינים ותופעות לוואי לא רצויות.

סימפטומים של הרעלת

צריכת חומצה אוקסלית רבה מדי עלולה להיות קטלנית, אם כי מוות זה נדיר מאוד, ג. אתה צריך לצרוך כמות גדולה מאוד של עלי ריבס למוות להיות איום. סביר יותר, תוכלו לחוות מגוון של סימפטומים לא נוח, כולל תחושת צריבה בפה והגרון, כמו גם קושי לנשום. אתה עלול גם לחוות שלשולים, כאבי עיניים, בחילה, כאבי בטן, הקאות, חולשה ושתן כי הוא בצבע אדום. יותר ברצינות, אתה עלול לפתח אבנים בכליות או התקפים, או להיכנס לתרדמת.

טיפול ומניעה

מניעת הרעלת עלה ברעב יכול להיעשות פשוט להימנע הימנעות כל העלים של הצמח. לאחר ריבס נקצר, לקצץ את העלים מן הגבעולים ולזרוק אותם מיד. זה ימנע זיהום העלים על החלק אכיל של ריבס. אתה צריך גם לשטוף את גבעולי ריבס היטב לפני הכנת אותם לאכול. אם אתה עושה לבלוע עלים ריבס רעילים, להתקשר לרופא או רעל שליטה מיד. הטיפול בסימפטומים שלך עשוי לכלול סיוע לנשימה, פחם פעיל ונוזלים תוך ורידיים.