גורם של מגף סקי הקרסול

כאב סקי מייסר הקשורות קרסול כאב יכול להפריע ההנאה שלך של הספורט. קביעת הגורם של אי הנוחות שלך עשוי להיות תהליך מסובך. גורמים תורמים עשויים לכלול בחירת אתחול, התאמת אתחול, סדירות ברגל או בקרסול או בשילוב של כל האמור לעיל. במקרים מסוימים, טכניקת הסקי שלך עשוי להיות עברין.

פונקציה של נעלי סקי

מאז תנועות סקי ליזום את הרגליים ואת הקרסוליים, מגפי הסקי שלך הם החלקים החשובים ביותר של ציוד. המגפיים חייבים להיות גמישים מספיק כדי לאפשר קדימה ו לרוחב הגמישות תנועות הקרסול, אבל נוקשה מספיק כדי להציע תמיכה. מגף כי הוא רך מדי או נוקשה מדי עבור הקרסול של הקרסול כוח ומיומנות יכריח אותה להשתמש בתפקודים הקרסול מתפקדת, אשר בסופו של דבר לגרום לכאב.

תפיסות מוטעות

Val D’Isere אתחול בכושר ברנרד Chesneau מסביר כי אנשים רבים להדק את נעלי הסקי שלהם לאיזון, אבל עושה את זה יוצר תחושה של ביטחון מזויף. Chesneau טוען כי האיזון הוא האחריות שלך, לא המגפיים שלך. הידוק מגפי הסקי שלך יהיה לחתוך את זרימת הדם ולגרום cramping, אשר עשוי בתורו לגרום לכאב הקרסול.

הגודל משנה

מגפי האתחול ב Inner Bootworks ב Stowe, ורמונט, מזהירים כי רכישת המגפיים כי הם גדולים מדי עלול גם לגרום לכאב הקרסול. מגפיים אלה עלולים לגרום מה שהם קוראים קרסול ועקב slop, כלומר הרגל שלך מקפץ סביב בתוך המגף. Chesneau מסכים, ומסביר כי מגפי סקי בגודל גדול לגרום הקרסול יושב נמוך מדי ביחס לאזור כיס המיועד הקרס של האתחול. ביומכניקה של סיבוב סקי נפגעת כאשר הקרסול אינו יושב במצב הנכון. דפוסי תנועה פגומים אלה עלולים לגרום לכאב בקרסול.

שיקולים

מדריך סקי קורט רינו של בוסטון מילס סקי היל באוהיו דוגל חניכה חלקה להפעיל כאמצעי למניעת כאבי קרסול. הפעלה חלקה חלקה מסייעת גולשים לגלף נקי, נשלט קשתות. ייזום פתאומי קופצני. הם גוררים את גולש לדפוק את הקרסוליים שלה על הצד של המגף, גרימת כאב. התחל סיבוב סקי על ידי בעדינות בהדרגה tipping את המגלשיים על הקצוות שלהם.

מניעה / פתרון

גולשים חמורים ביותר בסופו של דבר לארגן מיטות רגל יישור האתחול. מגפי האתחול המקצועיים לוקחים בחשבון את הצורה הייחודית של כף הרגל, ומעצבים את בטנה הפנימית של האתחול בצורה מתאימה. סקי יישור, המכונה גם חייה, מתקן את עמדת סקי בפועל. יש אנשים הזקוקים קדימה קדימה, בעוד אחרים עשויים להיות זקופים יותר. להיות מוכן לספר את האתחול האתחול סוגים של כאבי הקרסול שלך חווים, וכאשר אתה חווה אותם.

בעוד קביעות ויישור מועילים, הווארד Dananberg מזהיר כי גולשים צריכים לבחור המגפיים המתאימים לרמה שלהם. במאמר שפורסם במהדורת דצמבר 2002 של “פודיאטרי היום”, הוא מסביר כי גולש סקי שגלש 15 יום בשנה לא יהיה נוח במגף מומחה, נוקשה.

אַזהָרָה