החופים ליד charlottesville, וירג ‘יניה

ימי הקיץ בלמי בשנות ה -80 וה -90 עם לחות שמגיעה כמעט גבוה יכול לגרום לך להשתוקק לחופים קליל שבו אתה יכול לקחת מטבל לקרר. בעוד המיקום הפנימי של שרלוטסוויל מעמיד אתכם שעות מחוף הים, עדיין תמצאו שפע של מקומות כדי לנענע את בהונותכם בחול רך ולשתות בשחייה מרעננת.

עבור קפיצה באגם

תהנה 2 דונם של חוף על כריס גרין פארק 11 ק”מ עקב צפונה של העיר שרלוטסוויל. תוכלו למצוא את החוף על חצי האי בולט לתוך האגם 53 דונם, הבטחת שפע של מקום כדי להפיץ את שמיכה החוף או לבנות טירה חול ליד שפת המים. אתה יכול לשחות בכל עת בין יום הזיכרון יום העבודה, כאשר החוף מתקני השירותים שלה פתוחים. תביאו את הכלב שלכם לחוף המיוחד שלו באגם – פארק כלבים מגודר בגודל של 1 דונמים הכולל אזור שחייה חבול מחוץ לקהל. כאשר הגיע הזמן להתייבש, לקחת פידו לטיול לאורך יער Piney או סלע לולאה לבן מסלולים.

במעלה הנחל

סאן את עצמך על 2 דונם של חוף חולי לאורך החוף הדרומי של Walnut Creek Lake 13 ק”מ דרומית מערבית למרכז העיר שרלוטסוויל. לשחות או לשכור סירה כדי לחקור את המפרצונים מצופים עצים סביב האגם. צריך לצאת מהמים כדי להתחמם? מסלול גולף בעל 18 גומות הוא ממש ליד החוף. הגדר לאורך שביל הג ‘ונגל של הפארק, תמצא אתגרים שבהם תצטרך לטוס את הדיסק בין העצים או מעל גופים של מים. שבילים אחרים תחובים לתוך חוף האגם המכוסה עצים מסתירים ארבעה בתים ישנים ו -15 מיילים של טיולים רגליים או אופני הרים.

תקוע בעמק סניק

שש עשרה קילומטרים ממערב לעיר, מינט ספרינגס עמק פארק מספק דונם של חוף חולי להגדיר ליד נחל קטן. לשחות לרפסודה מעוגנת באגם 5 דונם, או לבנות טירה חול לאורך שפת המים. תוכלו למצוא מתקני שירותים פתוחים מיום הזיכרון דרך יום העבודה ואתרי פיקניק נופי ליד החוף. כאשר אתה מרגיש כמו למתוח את הרגליים, הראש החוצה על שביל האגם כדי לגלות עוד שני גופים קטנים של מים ו homesteads הישן לאורך שביל האש. או טיול דרך דוכן ישן של עצי פרי על שביל ההר.

כאשר רק אוקיינוס ​​יעשה

אם אתה משתוקק לנשום את רוח הים ולהרגיש את המים המלוחים מלחכים את בהונותיך, נסיעה של שלוש שעות תוביל אותך לווירג’יניה ביץ ‘. בעיר יש שלושה חופים שיתאימו למצב הרוח של חוף הים. Busy Resort Beach הוא המקום שבו תוכלו למצוא את ההמונים הגדולים ביותר ואת הרכזת של פעילויות הכוללות הופעות רכב, פסטיבלים וקונצרטים. חמש עשרה קילומטרים מדרום, Sandbridge ביץ ‘מציע יותר ניסיון עם בעיטות טבעיות עם דיונות טבעיות וגישה קרובה לאזורים פראים בפאלאס קייפ סטייט פארק ובמפרץ מקלט חיות של באק ביי. ילדים קטנים יותר והוריהם ירגישו בטוחים יותר כשהם משחקים בגלים העדינים שנמצאו בחוף מפרץ צ’סאפיק המוגן בצד הצפוני של העיר.