חלב שקדים הגורם לכאבי ראש

חלב שקדים הוא אלטרנטיבה חלופית לחלב שנבחר על ידי אלה הסובלים אי סבילות ללקטוז או אלרגיה חלב, טבעונים או אנשים פשוט מעדיפים את הטעם או יתרונות בריאותיים. חלב שקדים נחשב בטוח עבור רוב האנשים, אבל אנשים רגישים עלול למצוא את זה מעורר אלרגיות או חוסר סובלנות. כאבי ראש יכול להיות סימפטום אחד של תגובה כזו.

מַשְׁמָעוּת

לדברי Aarkstore Enterprise, ספקית מידע עסקי ופיננסי, הצריכה האמריקנית של משקאות שאינם חלב עלתה באופן משמעותי מ 2006 עד 2011, עם חלב שקדים חווה את הרווח הגדול ביותר. יצרני חלב שקדים מציעים את המוצר שלהם כחלופה בריאה לפרה או חלב סויה. זה מומלץ לעתים קרובות עבור תינוקות שיש להם רגישות חלב עשוי לעזור להקל על תגובות חלב חלב פרה מחקר ב “מינרבה Pediatrica” ​​בשנת 2005.

אַלֶרגִיָה

אלרגיות לאגוזים וזרעים בדרך כלל גורמות לתגובה חמורה ומסכנת חיים אצל אלה הסובלים מאלרגיות, אומר ארגון האיחוד האירופי. עם זאת, אם אתה אלרגי קלה או סובלני אל שקדים, אתה עלול לחוות כאב ראש או אפילו מיגרנה כתוצאה של צריכת אותם. התגובה שלך אינה מוגבלת שקדים שלמים או חמאת שקדים. חלב שקדים, אשר נעשה על ידי טחינה שקדים במים ולאחר מכן מאמץ את הנוזל, יכול גם לעורר רגישות.

רגישות כימית

כמעט כל שקדים בארצות הברית כפופים לפסטור, לרוב עם השימוש תחמוצת פרופילן, או PPO, כימיקל המסייע להרוג חיידקים. אפילו שקדים שכותרתם “גלם” עשויים להיות כפופים לתהליך זה. הסוכנות להגנת הסביבה בארה”ב מפרטת את PPO כמסרטן ידוע שיכול לגרום לבעיות במערכת העיכול, ההתפתחות, החיסון והנשימה. השקדים המשמשים לחלב שקדים עשויים להיות מטופלים בכימיקל זה ולמרות שכמויות זעירות חודרות לתוך המוצר הסופי, אתם עלולים לחוות תסמינים כגון כאבי ראש אם אתם רגישים במיוחד. EPA מציין כי זה בדרך כלל לוקח מינון חריף כדי לעורר תגובה חמורה.

אסטרטגיות

אם אתה בטוח שכאבי הראש שלך קשורים לחלב שקדים, הימנע מהמוצר. אתה כנראה צריך להימנע מוצרים אחרים המכילים שקדים גם כן. אם השימוש בחלב nondairy חשוב לך, לשקול סויה, קוקוס או חלב אורז כחלופה. אם אתה משמיט חלב שקדים מהדיאטה וכאבי הראש נמשכים, אתה עלול לחפש אלרגנים נפוצים אחרים, כגון חיטה, או סיבות נפוצות של חוסר סובלנות, כגון גלוטן או סויה, כמקור של אי הנוחות שלך.