יתרונות bosu עבור השרירים

מאמן בוסו הוא לוח איזון כי ניתן להשתמש עם כל צד למעלה. שני הצדדים של זה – כיפה מתנפחים או משטח פלסטיק שטוח – לספק אתגרים שונים עבור השרירים שלך. בין אם אתה משתמש בצד שטוח של בוסו עבור squats, pushups, situps ו lunges או לעמוד על הכיפה תוך שימוש משקולות חופשיות עבור תרגילים כאלה כמו תלתלים, כתף הכתפיים ואת deadlifts, השרירים שלך מגיבים.

הבוסו הוא מאמן תפקודי יעיל, כי אתה צריך לשמור על עצמך יציב בזמן שהוא נע מתחת לך. אימון זה נושא את חיי היומיום שלך, כאשר האיזון מושפע מהתנועה. הבוסא מאמן את הגוף לאיזון דינמי על ידי תיאום תנועות תנועות הירך השמאלית והכתף הימנית, בדומה לתנועתך בעת הליכה. כאשר היפך הנגדי והכתף הנגדית נעים בצורה מאוזנת, אתה יציב על הרגליים בעת הליכה, ריצה או משחק ספורט.

אתה משפר את כוח השרירים שלך כאשר אתה משלב אימון Bosu לתוך שגרות האימון שלך. הכוח משולב עם שליטה שרירים טובה יותר כך השרירים שלך לא אש על עיקרון “כל או לא”. לדוגמה, אתה משתמש בשרירים כאשר אתה שם את היד בעדינות על הכתף של אדם אהוב, במקום להשתמש בכל כוח השרירים שלך ודוחף אותם משם. המאמן בוסו משפר את התכווצויות השרירים שלך ואת השליטה שלך על התכווצויות אלה.

אתה יודע שהיה לך אימון טוב כאשר אתה מרגיש אי נוחות בשרירים לא ידעת שיש לך. לא רק שאתה מחזק את השרירים העיקריים שלך כמו שריר הארבע, hamstrings, שרירי החזה שלך עם הבוסו, אתה גם לחזק את השרירים קטנים יותר, מייצב. מייצבים לשמור על הברכיים שלך נותן במהלך squat, המרפקים שלך מתמוטטים במהלך דחיפה ואת הקרסוליים שלך מתגלגל במהלך הטלטלה. משטח יציב של בוסו משפר את המייצבים, אשר מוביל שיפורים כוח הכולל.

Proprioception כוללת את המודעות של הגוף שלך בחלל סביבך. כאשר אתה עומד בתור במכולת, למשל, אתה מודע הרגליים במגע עם הקרקע ואת המרחק אתה מן עגלת הקניות. כפי שאתה הרכבת האיזון שלך על הבוסו, השרירים שלך ואת הקולטנים לידם, להיות יעיל יותר למקם את הגוף ביחס לסביבה.

דינמיט דינמי

הכל או לא

לאט ויציב

אתה כאן