שיפון שעועית אפויה

A.J. בוש הקים את האחים בוש בשנת 1908. זה היה עוד שישה עשורים, לעומת זאת, לפני מוכר היטב של בוש אפוי שעועית נכנסו למימוש בשנת 1969. מאז כמה זנים טעם הצטרפו קו המוצרים של החברה. זה צלחת הצד הפופולרי מציע ערך תזונתי מוצק בשל בריאות של שעועית, עם זאת, מרכיבים הוסיף להפוך את המוצר הזה שבו אתה לא צריך overindulge. כמויות תזונתיים משתנות בין זני הטעם.

קלוריות

מנה של 1/2 כוס, או 130 גרם, של שעועית אפוי בוש נע בין 110 ל 160 קלוריות. האפשרויות הקלוריות הנמוכות ביותר – הדגנים הבולטים והתבלינים – מכילים 110 ו -130 קלוריות, בהתאמה. אלה המכילים את רוב הקלוריות, כולל מתכון בוסטון, מדינה סגנון ודבש טעמים, הם עשו עם ממתיקים יותר. השעועית בסגנון המדינה, למשל, מכילים יותר סוכר חום לעומת המתכון המקורי, המתכון של בוסטון כולל הן מולסה וסוכר חום. זנים אלה מכילים 160 קלוריות למנה.

מקרונוטרינטים

שעועית הים המשמש לייצור מוצרים אלה באופן טבעי מכילים מעט שומן. הבשר המשמש לטעום את רוב הזנים, לעומת זאת, עושה מינימום להגדיל את כמות השומן עד 1 גרם למנה. רוב carbs במוצרים אלה באים שעועית עצמם. 1/2 כוס של שעועית רגילה של חיל הים מכילה 24 גרם פחמימות, בעוד ששווה של פולי אפוי של בוש מכיל 24 עד 33 גרם פחמימות. שעועית הם גם מקור טוב של חלבון. רק מנה אחת של שעועית אפוי של בוש מכיל 6 גרם של חלבון.

חסרונות

הדאגה העיקרית היא תוספת סוכר ונתרן תוכן שעועית אפוי בוש. סוכר חום, מולסה ודבש הם מרכיבים בולטים עבור רוב זני הטעם. שעועית הצי טבעי לא מכילים סוכר, אך רוב מוצרי בוש מכילים כ -12 גרם למנה. שעועית המדינה הממתקים מיותרים מכילים 16 גרם למנה, חצי מחצי שוקולד רגיל מכילים פחות סוכר. כמו מזונות מעובדים רבים, כמות מופרזת של נתרן נמצא פולי אפוי של בוש. מנה 1/2 כוס מכילה 440 עד 680 מ”ג של נתרן, בהתאם לטעם. אתה צריך לצרוך לא יותר מ 2,300 מ”ג של נתרן ביום, על פי 2010 הנחיות תזונתיים עבור האמריקאים.

התאמת הדיאטה שלך

שעועית אפוי של בוש יכול להתאים לתזונה בריאה, כל עוד אתה מגביל את גודל המנה שלך ולהפוך אותם מדי פעם צלחת בצד. נסה להפוך את עצמו אפוי שעועית אם אתה רוצה לאכול אותם לעתים קרובות יותר. מתכונים בשפע עבור מצית גירסאות תכונה פחות מלח וסוכר עדיין עדיין לספק את אותו פרופיל טעם. פולי היין הם מקור מצוין של סיבים וחלבון, אשר יעזרו לך להישאר מלא לתקופות ארוכות יותר. הם מכילים גם ברזל, חומצה פולית, סידן ומגנזיום.