תגובה אלרגית: זה נראה כאילו יש לי עין שחורה

אלרגיות יכול להחשיך את העור מתחת לעין שלך, מה שהופך אותו נראה כאילו יש לך עין שחורה. למרות התנאי הוא מכוער, זה בדרך כלל לא סימפטום של בעיה רפואית רצינית. נטילת תרופות אלרגיה ושימוש בית הסעד יכול להיות מועיל בהורדת צבע מתחת לעיניים.

זיהוי

גודש באף עקב אלרגיות גורם לירידה בזרימת הדם לאזור. כאשר זה קורה, הוורידים כי מנקז מן העיניים אל האף להחשיך עקב ירידה בזרימת הדם, מדווח על בית חולים לילדים חולים. הבעיה יכולה להיראות גרוע יותר בבוקר כי שעות על הגב שלך גורם נוזלים לצבור מתחת לעיניים.

גורם ל

נזלת אלרגית, המכונה בדרך כלל קדחת השחת, עלולה לגרום לשינוי צבע העור מתחת לעיניים. תסמיני נזלת אלרגיים להתרחש כאשר הגוף שלך מגיב אלרגן מוטס, כגון קשקשים חיית המחמד, אבקה, עובש או קרדית האבק. כאשר אלרגן נכנס לגוף שלך, הוא מנסה להרוס את האלרגן על ידי יצירת נוגדנים. אם יש לך אלרגיות, נוגדנים רבים מדי מיוצרים, וכתוצאה מכך גודש באף, נזלת, עור מגרדת, לטפטף האף, התעטשות בעיניים מימיות ו מגרדים. נזלת אלרגית יכולה להתרחש במהלך האביב והסתיו כאשר אלרגנים חוצות נפוצים יותר, או יכול לקרות פנימיים השנה אם אתה גם אלרגי אלרגנים מקורה כגון עובש קרדית האבק.

תרופות

אנטיהיסטמינים יכולים לעזור בהחלבת גירוד, התעטשות ונזלת, דיווחים של האקדמיה האמריקאית לאלרגיה לאסתמה ואימונולוגיה, אך הם עשויים להיות לא יעילים בהפחתת החניכיים באף. Antihistamines זמינים ב over-the-counter ו מרשם טפסים. הרופא שלך עשוי להמליץ ​​לך לקחת גלולה נגד ליקוטרינה לשלוט על האלרגיות שלך. התרופה מונעת שחרור של חומר דלקתי שיכול לגרום לתסמינים: תרסיסים האף המכילים קורטיקוסטרואידים יעילים בהפחתת תסמיני האלרגיה והקלה על מעברי האף המודלקים, ותרסיסים המכילים נתרן קרומולינים מפחיתים נפיחות של מעברי האף ונזלת. בעוד decongestants מועילים כמו תרופה לטווח קצר, הם יכולים להפעיל אפקט ריבאונד כי למעשה גורם מחניקה אם אתה משתמש בהם זמן רב מדי. אם האלרגיות שלך חמורות, הרופא שלך עשוי להמליץ ​​לך לעבור טיפולים אלרגיות ירו כדי להפחית את הרגישות לאלרגן.

דף הבית של הסעד ומניעת

הרמת הראש בזמן השינה יכולה לסייע במניעת הצטברות נוזלים מתחת לעיניים. החלת מדחוס קר על העיניים שלך יכול להקטין את גודל כלי הדם ירידה צבע. השתמש פרוסות מלפפון מקפיא או שקיות תה כמו חבילות קרח זעירים עבור העיניים שלך. הימנעות מאלרגיה גורם גם יכול לעזור להפחית את הסימפטומים. השתמש במזגן או מסנן אוויר בתוך הבית כדי להפחית את כמות האלרגנים המוטסים. מסיר לחות יכול להיות מועיל בהפחתת לחות עודפת בבית שלך שיכול לגרום עובש. אין לתלות את הבגדים החוצה כדי לייבש ולשנות את הבגדים שלך כאשר אתה חוזר פנימה כדי להפחית את הקשר עם אבקה.