תגובות אלרגיות לתכשיטי כסף

תגובות אלרגיות תכשיטי כסף יכול לקחת שנים כדי לפתח כי זה לוקח זמן על פני השטח של התכשיטים כדי להכתים. אלרגיה תכשיטי כסף הוא באמת אלרגיה ניקל. האלרגיה היא סוג של דרמטיטיס מגע שמתחיל כאשר כמות קטנה של ניקל המשמש תכשיטי כסף leaches החוצה בא במגע עם העור. מאז כסף טהור הוא רך מדי כדי לשמש תכשיטים, ניקל הוא הוסיף כסף סטרלינג כדי לשפר את הברק שלה ואת הכוח.

תסמינים של אלרגיה

אם אתה אלרגי תכשיטי כסף, אתה צריך לראות סימנים של דרמטיטיס מגע. העור מסביב ומתחת לתכשיטים הופך לדלקתי, מגרד ויבש. תגובות אלרגיות חמורות הופכות את העור לאדום, קשקשי וקשקשי. שלפוחיות ופריחות גם עלול לפרוץ החוצה. בתגובות אלרגיות חמורות פחות, העור שלך נעשה רק מגורה קלות ו דהוי.

דִהוּי

בהתאם לסגסוגות אחרות המשמשים תכשיטי כסף שלך, את צבע יכול להיות שחור, כחול או ירוק. שינויים בצבע נגרמים על ידי חמצון של כסף או שימוש חוזר של סבון ו lotions על העור עם התכשיטים. השינוי הכימי עלול לגרום לתגובה אצל אנשים רגישים. שינוי הצבע אינו בהכרח תגובה אלרגית, אלא הוא עלול להיות מזיק ושטוף בקלות.

ניקל אלרגיה

אלרגיות ניקל משפיעות על 7% -15% מהגברים ו -24% ל -36% מהנשים. ניקל משמש בכמויות זעירות בתכשיטי כסף ומגיע לעור כאשר פני הכסף של התכשיטים מוכתמים. כאשר מעורבב עם לחות וכימיקלים אחרים על העור שלך, ניקל צורות ניקל מלחים כי הם אחראים לתגובות אלרגיות. אלרגיות ניקל ניתן לאבחן עם מבחן תיקון. לחלופין, אתה יכול לעשות בדיקה שונה בבית על ידי הקלטת מטבע ניקל אל תוך הזרוע שלך במשך 48 שעות. אם אתה אלרגי ניקל, יהיו סימנים של מגע דרמטיטיס על העור שלך.

טיפול ומניעה

כדי לטפל בתגובות אלרגיות לתכשיטי הכסף שלך, השתמש בחומרי לחות, באנטי-היסטמינים ובמשחות הידרוקורטיזון. אם תבחר לשמור את התכשיטים, אתה יכול למנוע תגובות אלרגיות נוספות על ידי ציפוי בצד במגע עם העור שלך עם אחד של מוצרים רבים שנועדו ליצור מגן ברור. אפשרות נוספת היא להשתמש ברור לק לק. Electroplating חתיכת כסף גם מונע ניקל מן השטיפה החוצה. אחר פחות יקר פתרונות כוללים שמירה על העור שלך ואת הכסף נקי, החלת אבקה על העור מתחת כסף ולובש את התכשיטים בתדירות נמוכה יותר.