תרגילי בטן על פי הטבעת

למרות שכיח אצל נשים לאחר הלידה, רקטוס נפרד, הידוע גם בשם רקטי דיאסטזיס, יכול להתרחש גם אצל אנשים שמנים ובילדים עד גיל שנתיים. מצב זה יכול לגרום כאבי אגן וגב, ולהקשות על לייצב את תא המטען. למרות שזה יכול לתקן את עצמו, תרגיל ממוקד יכול להושיט יד מסייעת. תמיד להתייעץ עם הרופא שלך, ולקבל שחרור מלא, לפני ביצוע כל התרגילים שלאחר הלידה.

על ריקוד מופרד

עצם הבטן הוא השריר הממוקם בחזית הבטן. הוא פועל מתוך עצם הערווה שלך לתחתית החזה שלך יש בצד שמאל וימין מוחזקים יחד על ידי רקמת חיבור סיבי. לחץ בטן, כגון זה הנגרם על ידי הריון, יכול להרחיב, למתוח ולפצל את רקמת החיבור, וכתוצאה מכך דיסטיסטי recti – הפרדה בין הצדדים בצד שמאל של השריר. הרופא יכול להעריך את חומרת המצב ולאשר תרגילים שניתן לעשות כדי לצמצם את הפער ולשחזר את הפונקציה ואת כוחו של דופן הבטן.

דברים לשקול

תרגילי בטן, כגון מעליות הרגל, כפיפות בטן, ו situps, לא הולכים לתקן את הרקטוס מופרדים עלול להחמיר את המצב. כדי למנוע את זה קורה, תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת כל התרגילים. הדגש שלך צריך להיות על אימון מחדש של השרירים מייצב שלך, כולל שרירי רצפת האגן שלך abdominis רוחבי. אלה כמו מחוך השרירים יכול לעזור להדק את mididesection ולהקטין את הפער של abctinis רקטוס. לאחר תיקון ההפרדה, ניתן לשלב תוכנית מתקדמת לחיזוק הבטן.

תרים את הראש

העלאה הראשית היא תרגיל קל לתפיסה קלה שיכולה לעזור לתקן את הרקטוס המופרד. התחל על ידי שוכב בפנים למעלה על הרצפה עם הראש על הכרית, הברכיים כפופות הרגליים שלך שטוח. לעטוף מגבת סביב המותניים שלך, חצייה מעל שרירי הבטן שלך ותופס קצה בכל יד. כאשר אתה מרים את הראש כדי להביא את הסנטר אל החזה, נשוף ולמשוך את הבטן כפתור לעמוד השדרה שלך בעוד קל מושך החוצה על שני הקצוות של המגבת. תארו לעצמכם את הפער bctus יקטוס שלך מקבל קטן יותר. החזק את התכווצות במשך חמש דקות ולאחר מכן לשחרר אותו כמו שאתה מוריד את הראש בחזרה למטה. לעשות את זה 10 פעמים, שלוש פעמים ביום.

להטות את האגן

אגני האגן ביעילות לחזק את השרירים המייצבים שלך. התחל את התרגיל הזה על ידי שכיבה על הגב עם הברכיים כפופות ורגליים הכתפיים רוחב על הרצפה. לאחר הנשיפה ועיסוק abdominis רוחבי שלך על ידי משיכת הכפתור בטן לעמוד השדרה שלך, לעסוק הישבן שלך לגלגל את הירכיים שלך בחזרה. תאר לעצמך מנסה לחסל את החלל בין הגב שלך ואת הרצפה. החזק את התכווצות הבטן למשך עד חמש שניות ולאחר מכן לשחרר אותו ולהחזיר את הירכיים לנקודת ההתחלה. בצע telts האגן עד 10 פעמים, שלוש פעמים ביום.

להרים את הירך, לפעמים המכונה גם תרגיל הגשר, נעשה גם כאשר שוכב על הרצפה על הגב, עם הרגליים שלך שטוח הברכיים כפופות. תרגיל זה הוא השלב הבא למעלה מן ההטיה האגן. זה מתחיל באופן דומה, אתה לצייר את הטבור לעמוד השדרה שלך לעסוק glutes שלך. במקום להישאר על הרצפה, אתה מרים את הירכיים ואת הגב עד הגוף שלך יוצר קו ישר מן הברכיים שלך הכתפיים. החזק את ההתכווצות עד חמש שניות ולאחר מכן הורד בחזרה לנקודת ההתחלה. חזור על תנועה זו 10 פעמים, עד שלוש פעמים ביום.

הרם את הירכיים