תרופה לשיעול עבור בן שבעה חודשים

מבוגרים הסובלים שיעול יכול לבחור מתוך תרופות רבות ללא מרשם כדי להקל על הסימפטומים. אבל כאשר תינוק מקבל שיעול, כללים שונים חלים. מאחר ותרופות נגד שיעול ללא מרשם אינן מומלצות לילדים צעירים, זה מאתגר למצוא תרופה מהירה ויעילה לניהול הסימפטומים. למרבה המזל, יש כמה תרופות הביתה, כגון נוזלים ו מכשירי האדים, אשר עשויים להציע הקלה סימפטום. בעוד שיעול של בן שבעה חודשים, או כל תינוק, הוא בדרך כלל לא רציני יסתלק בעוד כמה שבועות, ישנם כמה תסמינים המצדיקים הערכה על ידי רופא ילדים.

נוזלים ומנוחה

מתן שפע של נוזלים בן שבעה חודשים מסייע במניעת התייבשות, הפרשות ריריות דקות ומונע את הפה והגרון מלהתייבש מדי. להישאר היטב hydrated גם מסייע שיעול התינוק שלך את הליחה בקלות רבה יותר. חלב אם, נוסחה, מים פשוטים, מיץ ומרק חם הם כל בחירה טובה. התינוק שלך יכול להיות עייף גם צריך לנוח יותר, וזה הזמן המושלם כדי לאפשר תנומות ארוכות יותר ופעילויות זמן שקט.

מכשיר אדים

אוויר לחות מן אדים או מכשיר אדים יעזור להפחית גירוי ויובש של הגרון, הריאות ואת רירית הממברנות ולאפשר לילד לישון. לעומת vaporizers או לחות אדים חמים, אדים מעונן מגניב בטוחים יותר יש סביב בן 7 חודשים. לשיעולים מסוימים, חשיפה קצרה יותר לאוויר חם ולח יכולה לעזור – כמו לקחת את התינוק שלך לחדר אמבטיה מהביל במשך 20 דקות.

טיפולים להימנע

בשל הסיכון לתופעות לוואי חמורות, טיפולים בשיעול ללא מרשם לא מומלץ בחיתוליו, על פי הנחיות שפורסמו בגיליון אפריל 2008 של “ת’ורקס”. בעוד שכף דבש עשויה להרגיע כאב גרון ולהקל על שיעול , דבש לא צריך להיות נתון לילד מתחת לגיל 1, בגלל הסיכון של זיהום בוטוליזם. טיפולים טבעיים אחרים, כגון אבץ וויטמין C, הראו הקלה בתסמינים הקרים, על פי דו”ח שפורסם בגיליון דצמבר 2013 של “American Family Physician”, אך אין להשתמש בתוספים אלו אצל בן 7 חודשים, אלא אם כן רופא הילדים מאשר את המינון.

אזהרות

אחד ההיבטים המאתגרים ביותר של שיעול תינוקות הוא משך השיעול – רוב השיעולים נפתרים ב -14 יום, אך מיעוט נמשך 3 עד 4 שבועות, בהתאם להנחיות שפורסמו ב”טורקס “. בעוד שרוב שיעול התינוקות נגרם על ידי וירוס – ולכן לא מטופלים על ידי אנטיביוטיקה – חלקם נגרמים על ידי אלרגיות או מגרה, כגון עשן יד שנייה. הסרת הטיפול המרגיז או האלרגן, אם אפשר, הוא טיפול יעיל: אם לתינוק יש חום, קשיי נשימה או שיעול קל שנמשך לפחות שבועיים, הגיע הזמן לרופא הילדים לחקור סיבות אחרות. אם השיעול מתחיל מיד לאחר פרק נחנק, או לאחר שהתינוק שואף גוף זר, חפשו טיפול רפואי מיידי.