אורז חום ועצירות

למרות שאנשים עשויים למצוא את זה מביך לדבר על עצירות, לאחר מעיים תכופים תנועות תורם לגוף בריא. אנשים מסוימים עשויים למצוא הקלה באמצעות משלשלים במשך זמן מה, אבל זה הרבה יותר פשוט לעקוב אחר תזונה בריאה עשירה בסיבים. מזונות רבים הם מקורות סיבים תזונתיים, כגון דגנים כמו אורז חום. מנה יומית של אורז חום יכול להגדיל באופן משמעותי את צריכת הסיבים היומי שלך ולספק הקלה עצירות.

עצירות

על פי מידע הלאומי מחלות עיכול Information Clearinghouse, עצירות אומר שיש שלוש או פחות מעיים תנועות בשבוע או אם הצואה קשה, יבש או כואב לעבור. רוב האנשים חוו עצירות בזמן זה או אחר בחייהם וזה נוצר בדרך כלל על ידי מתח, דיאטה, נטילת תרופות מסוימות או התעלמות הדחף יש תנועה המעי. עצירות מתרחשת כאשר הצואה נע לאט מדי דרך המעיים הגדולים, ומאפשר יותר מים כדי להסיר את המעי הגס ויצירת שרפרף קשה. שלושת ההמלצות המובילות על ידי המרכז הלאומי לחקר מחלות העיכול הם לאכול יותר סיבים, לשתות יותר נוזלים ולהתעמל באופן קבוע.

סִיב

כפי שהומלץ על ידי האקדמיה הלאומית למדעים של המכון לרפואה, צריכת סיבים תזונתיים היומית עבור זכר בוגר צריך להיות 38 גרם, ועל אישה מבוגרת, 25 גרם. סיבים אלה ניתן למצוא דגנים מלאים כמו אורז חום, ירקות, פירות, אגוזים וקטניות. מזונות מלאים גם מספקים ויטמינים ומינרלים חיוניים כי תוספי סיבים לא יכול לספק. כאשר עובר דיאטה סיבים גבוהה, מומלץ לשנות את התזונה שלך לאט, כדי למנוע גז, נפיחות התכווצות.

דגנים מלאים

אורז חום הוא דגנים מלאים, כלומר הוא מכיל את הנבט, האנטוספרם ואת הסובין של הקרנל. לעומת זאת, דגנים מעובדים כמו אורז לבן, הם חשופים או מלוטשים כדי להסיר את הנבט ואת סובין, משאיר רק את האוכף מעמילן ליצור גרגרי בישול מהיר עם חיי מדף ארוכים יותר. על ידי הסרת סובין נבט, רוב הסיבים מוסר גם, כמו גם רבים של ויטמינים ומינרלים, כגון ויטמין B ו- E. זה יכול לגרום לעצירות ו malnourished.

אורז חום

כוס אחת של אורז חום מבושל מכילה 3.5 גרם סיבים, המהווים 9.2% מההמלצה היומית הכוללת לגבר בוגר. כמעט כל הסיב הזה הוא בקליפה החיצונית של האורז, מדגים את החשיבות של צריכת דגנים מלאים להקלה על עצירות. צריכת אורז חום על בסיס קבוע יגביר את צריכת הסיבים כדי להזיז את הצואה מהר יותר דרך המעי הגס, ובכך לספק חווית אמבטיה תכופים יותר נעימה.