חלב שקדים לעומת חלב סויה רגיל

על פי משרד החקלאות האמריקני, אתה צריך לצרוך חלב בכל יום כחלק מתזונה מאוזנת. חלב הוא go-to מקור של חלב, כי אתה יכול לשתות אותו כמו משקה או להשתמש בו בישול. עם זאת, אם אתה לקטוז סובלני או טבעוני, ייתכן שלא תוכל או רוצה לשתות חלב רגיל.

גודל המילוי המומלץ הוא 8 גר ‘. עבור חלב שקדים. מנה אחת של חלב שקדים מכיל רק 40 קלוריות. מנה אחת של חלב שקדים מכיל 3 גרם של שומן כולל אבל אין רווי שומן או כולסטרול. כל מנה יש רק 2 גרם של פחמימות ו 1 גרם כל אחד של סיבים תזונתיים וחלבון. אין סוכר בחלב שקדים.

הגשה המומלצת עבור חלב רגיל או ויטמין D הוא גם 8 עוז. או כוס אחת. עם זאת, מנה אחת של חלב רגיל מכיל 150 קלוריות, אשר גבוה באופן משמעותי חלב שקדים. בנוסף, מנה אחת של חלב רגיל יש 8 גרם של סה”כ שומן. בעוד חלב שקדים אין שום שומן רווי או כולסטרול, חלב רגיל יש 5 גרם של שומן רווי 35 מ”ג של כולסטרול. בנוסף, מנה של חלב רגיל יש 12 גרם של פחמימות ו 11 גרם של סוכר. חלב רגיל יש גם 8 גרם של חלבון, אשר גבוה באופן משמעותי חלב שקדים.

צריכת חלב רזה במקום חלב רגיל יכול לספק מקור בריא של חלב אם אתה נהנה חלב מבוסס חלב. כוס אחת, הגשה המומלצת, מכילה 90 קלוריות. חלב רזה אין ריכוז של שומן או כולסטרול. מנה יש 13 גרם של פחמימות והן סוכר. הוא אינו מכיל סיבים תזונתיים אבל יש 9 גרם של חלבון, שהוא מעט גבוה יותר מאשר חלב רגיל.

מנה של 1 כוס חלב סויה יש 132 קלוריות. חלב סויה הוא נמוך יחסית שומן עם 4.3 גרם של שומן ו 0.5 גרם של שומן רווי. אין לה כולסטרול. מנה של חלב סויה יש 15 גרם של פחמימות, המהווה את הכמות הגבוהה ביותר של אלה סוגים של חלב, אבל רק 6 גרם של סוכר, וזה פחות חלב רגיל ודק. חלב סויה יש רק 1.5 גרם של סיבים תזונתיים כמו חלב שקדים מכיל 8 גרם של חלבון.

חלב שקדים

חלב רגיל

הבריאה וריאציה של חלב רגיל

חלב סויה