יכול לגרום לאבקת התינוק לגרום לנקבוביות סתומות?

אבקה בייבי, המכונה גם אבקה טלק אם טלק הוא המרכיב העיקרי, משמש באופן מסורתי כדי למנוע פריחה חיתולים כמו דאודורנט לתינוקות. למרות זאת, אבקת התינוק מוחל לעתים קרובות על העור בגלל היכולת הטבעית שלה לייבש את העור ולהפחית שמנים טבעיים מן excreting מתוך הגוף שלך. אבקה בייבי לא סותם נקבוביות, אלא, זה עוזר להפחית אקנה פצעונים על ידי ייבוש אותם החוצה.

נקבוביות סתומות

נקבוביות סתומות הן בעיה שכיחה, לרוב על ידי בני נוער שעוברים גיל ההתבגרות. נקבוביות מוגדלות מאפשרות לכלוך וחיידקים להיכנס לעור, דבר הגורם לדלקת ופצעונים כואבים הנוצרים על פני השטח. הגורם העיקרי לדלקת הוא בגלל עור שמנוני יתר על המידה. אבקת התינוק יכול לשמש כדי לעזור לייבש את העור שלך, הפחתת כמות שמן העור שלך excretes ועוזר לך להפחית את הסימפטומים אקנה.

ייבוש פצעונים

אם אתם סובלים מאקנה כי יש רק הופיע על פני השטח של הפנים שלך, יישום אבקת התינוק ישירות לאקנה יכול לעזור לכווץ את הפצעונים, גורם להם להתייבש ובסופו של דבר להתקלף. סוכן הייבוש באבקה התינוק יהיה גם טלק או עמילן תירס, שניהם מטבעם לספוג שמן כאשר הניח ישירות על משטח או חומר שמנוני. בגלל זה היכולת הטבעית להסיר שמן מפני השטח של העור, אבקת התינוק אינו סותם נקבוביות כי זה לא לספוג לתוך הנקבוביות שלך.

נקבוביות

למרות אבקת התינוק לא באופן טבעי לסתום את הנקבוביות, רבים אחרים קרמים פנים ומוצרים יכול בשוגג לסתום נקבוביות, גורם התפרצויות פצעונים כדי ליצור. כדי למנוע זאת, נסה לא לשים יסוד טבעי או איפור על הפנים שלך במשך כמה ימים. אף על פי שבדרך כלל נשים מחילות איפור כדי לעזור להסתיר ולהסתיר פגמים, איפור זה מסתיים לעתים קרובות בסתימת הנקבוביות שלהם, וכתוצאה מכך פצעונים נוספים וצורך נוסף לאיפור נוסף. שטיפת הפנים שלך באופן קבוע ולהקטין את כמות היישומים של איפור על העור שלך יסייע להפחית את הנקבוביות סתומים.

זְהִירוּת

בעוד אבקת התינוק יכול לעזור להפחית פצעונים ללא סתימת נקבוביות, חשוב לך להשתמש בו בזהירות בעת החלת אותו ליד הפנים והריאות. אבקת טלק עלולה להזיק אם היא נושפת, וכתוצאה מכך בעיות נשימתיים וכמה קישורים לסרטן, נמצא במחקרים ראשוניים עם חולדות מעבדה. כתוצאה מכך, נסו להימנע מנשימה באבקת התינוק בעת החלתו על הפנים והגוף. למרות שהאבקה עצמה אינה טובה כששואפים אותה באופן קבוע, נראה שהיא רק יוצרת בעיות נשימה כאשר היא נושפת בריכוז גבוה במשך תקופות זמן ארוכות.