לעשות ענבים או מיץ ענבים לעזור במניעת וירוסים בבטן?

וירוס הבטן, המכונה לעתים קרובות גסטרואינטריטיס ויראלי, הוא זיהום במעיים שלך שיכולים לגרום מגוון של סימפטומים לא נוח. אמנם אין טיפול יעיל עבור וירוס הבטן, אורח חיים מסוים ושינויים תזונתיים עשוי להפחית את הסיכון לפתח סוג זה של זיהום. אכילת ענבים ושתיית מיץ ענבים יש יתרונות בריאותיים מסוימים, אבל הם לא דרך יעילה כדי למנוע וירוס הבטן.

וירוס הבטן

וירוס הבטן הוא לעתים קרובות contracted דרך מזון מזוהם או מים או באמצעות מגע עם אדם נגוע. התסמינים השכיחים ביותר של וירוס הקיבה הם שלשולים מימיים והקאות. אתה עלול גם לחוות כאב בטן, כאבי ראש, כאבי שרירים, צמרמורות או חום קל. רוב האנשים להתאושש וירוס הבטן ללא כל סיבוכים, אבל בגלל וירוס הבטן לא יכול להיות מטופל, חשוב לנקוט צעדים כדי למנוע את עצמך מלהתקשר אחד.

ענבים ומיץ ענבים

ענבים ומיץ ענבים לספק חומרים מזינים חשובים רבים, כגון ויטמין C ו אשלגן יכול להיות גם יתרונות מסוימים הבריאות המגן. מיץ ענבים עשוי להפחית את הסיכון לפתח קרישי דם, לעזור להפחית את רמת הכולסטרול LDL, למנוע נזק לכלי הדם סביב הלב שלך ולשמור על לחץ דם בריא. נוגדי החמצון בענבים ומיץ ענבים עשויים גם לעזור להפחית את הסיכון למחלות לב וטרשת עורקים. ענבים ומיץ ענבים אינם מסוגלים למנוע וירוסים בקיבה, עם זאת.

מְנִיעָה

הדרך היעילה ביותר למנוע וירוס הבטן היא לשטוף את הידיים באופן קבוע. לשפשף את הידיים עם סבון ומים לאחר השימוש בשירותים או שינוי חיתול, לפני האכילה, לאחר ההוצאות בחוץ ולאחר מכן בא במגע עם משטחים שעשויים לנבוע חיידקים, כגון ידיות הדלת. צריכת פרוביוטיקה עשויה גם לעזור להפחית את הסיכון של התקשרות וירוס הבטן. פרוביוטיקה זמינים טופס תוספת, אבל ניתן למצוא גם מזונות מסוימים, כגון יוגורט, מיסו כרוב כבוש. שאל את הרופא לפני נטילת תוספי פרוביוטיקה כדי לוודא שהם מתאימים לך. הימנע מזון ומשקאות שעשויים להיות מזוהמים ולחטא את המשטחים בבית שלך כדי לצמצם עוד יותר את הסיכון.

שיקולים

ישנם חיידקים רבים שיכולים לגרום וירוס הבטן, והם כל מדבק מאוד. אם מישהו במשפחה שלך יש וירוס הבטן, לא לשתף מגבות, כלי או מנות. זה עשוי לעזור למנוע את התפשטות החיידקים שגורמים לווירוס. בעוד ענבים ומיץ ענבים לא ימנע וירוס הבטן, הם מקורות בריאים של ויטמין C. ויטמין C כי ענבים ומיץ ענבים מכילים עשוי לעזור לשפר את המערכת החיסונית שלך, אשר עשוי להפחית את חומרת הסימפטומים שלך.