קלוריות בשר חזיר

לפני שגולשים ספרדית הגיעו למקסיקו ב 1500s, tamales היו כבר מרכיב עיקרי בדיאטה האצטקית העתיקה. התבלינים מכילים עוגיות, שעועית, גבינה, דגים, עוף או בשר. חזיר tamales הם אופציה פופולרית עבור טבחים הביתה או כמו מסעדה, מסעדה קפואה או קפוא. תהנה חזיר tamales במתינות: רוב הם רוויים בשומן רווי ונתרן.

קלוריות ב Tamales מסעדה

טיפוסית מסעדה בסגנון tamale חזיר ללא תוספת רוטב מכיל כ 250 קלוריות. מתוך המספר הזה, 90 קלוריות או כ -36% מהתכולה הקלורית הכוללת של המאכל, מסופקים על ידי 10 גרם של סך הכל של טמאלה, 4 גרם שמקורם בשומן רווי. טמילה חזיר מסעדה מקבל 48 אחוז הקלוריות שלה, או 120 קלוריות, מ 30 גרם של פחמימות. Protein מספקת 40 קלוריות לכל טמאלה חזיר, המהווה 16 אחוזים מכלל הקלוריות.

קלוריות ב Tamales קפוא

A 5 אונקיה זמין מסחרית חזיר tamale קפוא מכיל 270 קלוריות סה”כ. היצרנים אומרים כי טמאלים חזיר קפוא מקבל 120 קלוריות אלה מ 13 גרם של שומן, כולל 4.5 גרם של שומן רווי – כלומר, 44 אחוז הקלוריות של הכניסה הם קלוריות שומן. פחמימות תורמות כ -34% מהקלוריות בטמילה חזיר קפואה, עם 23 גרם למנה, בעוד ש -14 גרם החלבון בכל אחד מהם מספק כ -56 קלוריות, או כמעט 21% מסך כל הקלוריות.

קלוריות ב Tamales מקפיא

מותגים של tamales חזיר מבושל מכילים ספירת קלוריות דומה קפוא או מסעדה בסגנון tamales, עם 260 קלוריות למנה. עם 14 גרם של שומן, 5 גרם מהם שומן רווי, tamale חזיר מקורר מכיל כ 120 קלוריות מהשומן, על פי היצרנים. מספר זה הוא 46 אחוזים של המספר הכולל של tamale של קלוריות. פחמימות חשבון עבור כ 40 אחוזים של קלוריות ב tamales חזיר מקורר, חלבון אחראי על 12 אחוזים של התוכן הקלורי.

קלוריות ב Tamales תוצרת בית

עבור tamale חזיר עם המספר הנמוך ביותר של קלוריות בסך הכל למנה, נסה להכין את עצמך בבית. טמילה חזיר תוצרת בית המורכבת מתכון טיפוסי מכיל 190 קלוריות ו -13 גרם של שומן. כדי לקבל גרסה רזה יותר, “אור בישול” מציע לך להשתמש קרם חזיר במקום כתף חזיר ורק כמות קטנה של שמן צמחי להכין את הבצק. רוב tamales חזיר שנעשו בבית הם נמוכים יותר בפחמימות מאשר קפוא, בקירור או במסעדה אפשרויות. בדרך כלל, כל אחד מכיל 9 גרם של פחמימות, או כמעט 19 אחוזים מכלל הקלוריות. פרוטאין מספקת 18% מתכולת הקלוריות, עם 9 גרם לכל טמאלה.