7 ימים דיאטה אורז חום

בהתבסס על עקרונות הדיאטה המקרוביוטית – דיאטה המתמקדת באכילה פשוטה והימנעות – דיאטת האורז החום בת שבעה ימים היא דיאטה טיהור שמטרתה לסייע לגוף להיפטר מחומרים רעילים. למרות דיאטה נקראת דיאטה אורז חום, מותר לך לאכול מזונות אחרים. אמנם זה פחות מגביל מאשר דיאטה detox ביותר, זה לא יכול להיות יעיל יותר. התייעץ עם הרופא שלך לפני ביצוע שינויים בתזונה.

יסודות דיאטה

דיאטת האורז החום בת שבעת הימים מתוארת כתזונה של מזון שלם, ואינך מורשה לאכול מזונות מעובדים במהלך השבוע. מותר לך לאכול אורז חום אורגני, דוחן או קינואה, כל ירקות גולמיים, מאדים או מאופים, למעט תירס ופטריות, פירות גולמיים פרט לתפוזים, בננות ופירות יבשים, שמן זית או שמן פשתן, זנגביל טרי ושום ו טמארי. דגים עוף חופשי, כמו דגים סלמון או טונה, טופו, קטניות ואגוזי מלך מותר גם כן. מומלץ לאכול חמש עד שש ארוחות קטנות במהלך הניקוי ולאכול מספיק כדי לספק את התיאבון שלך בלי אכילת יתר. פירות ומשקאות טריים, הכוללים מים מסוננים ומיץ פירות טריים, נלקחים בנפרד מהארוחות.

הטענות

חיי היומיום גורמים לגוף שלך לצבור חומרים רעילים מזיקים, על פי הרופא הטבעי ג’ולי זפ רוטלג ‘. דיאטה אורז חום שבעה ימים הוא עשיר מזין ומסייע לגוף שלך לחסל את החומרים הרעילים, תוך שיפור העיכול, הפחתת תסמיני המחלה ושליטה התשוקה. לאחר השלמת הניקוי אתה תרגיש revitalized וחידוש, הרופא ממשיך ואומר.

יתרונות וחסרונות

בסך הכל, דיאטה אורז חום שבעה ימים כולל מגוון של מזונות בריאים מרוב קבוצות המזון הגדולות, למעט קבוצת חלב, אשר עשוי להשפיע על צריכת הסידן שלך אם אתה לא כולל מספיק ירקות עלים או טופו. עם זאת, כתזונה עם רשימה של מזונות טובים ומזונות רעים, דיאטה אורז חום שבעה ימים נחשב דיאטה אופנה, אשר עשוי להקשות לעקוב אחר לטווח ארוך. בנוסף, הדיאטה גם מציע לך לא לאכול מאכלים מסוימים בו זמנית, כולל פירות ומשקאות, כי זה עלול להפריע לעיכול. אין מחקר מדעי כי שילוב מזון משפיע על עיכול ובריאות, על פי אוניברסיטת פיטסבורג מרכז רפואי.

על דיאטה Detox

אין הוכחות לכך שכל משטר דיאטה או שילוב של מזונות משפר את יכולת הגוף לגמילה עצמה, כך עולה ממאמר שפורסם ב -2008 ב”דיאטנית של היום “. כליות בריאות וכבד באופן טבעי detox הגוף שלך, אשר מבטלת את חומרים מזיקים באמצעות שתן, שרפרף זיעה. בעוד דיאטה גמילה כמו דיאטה אורז חום שבעה ימים עשוי לעזור לקפוץ תוכנית אכילה בריאה, זה לא מומלץ לאנשים עם מחלות כרוניות או בני נוער.