ערכים תזונתיים של בניגן

ההבטחות של בניגן “האירוח האמריקאי והאירוח האירי”, אבל אתה גם יכול לצפות לשרת גדוש של שומן וקלוריות שימש בצד. באופן לא מפתיע, בשרשרת מסעדות שבה אפילו ברוקולי מטוגן עם בייקון וגבינה, בניגן לא עושה שום העמדת פנים על התפריט עמוס שומן בעיקר שלה. אמנם לא תמצאו מזון בריאות בתפריט, כמה אפשרויות הן מבחינה חכמה תזונתי יותר מאשר את שאר.

זיהוי

Bennigan’s הוא מסעדה אירית בסגנון מסעדה בסגנון עם 13 מדינות, כמו גם 10 מדינות אחרות, נכון לשנת 2010. הנוכחות של הרשת פחתה במידה ניכרת בשנים האחרונות. כחלק מתיק פשיטת רגל של פרק 7, הרשת סגרה את כל האתרים שבבעלותה, אך המותג של בניגן חי על דרך זיכיונות. תפריט אופייני של בניגן כולל המבורגרים, כריכים, סלטים גדולים ו “PubPourium מועדפים” כגון צלי סיר, רצועה סטייק דגים וצ’יפס. מסעדת בניגן מציעה גם תפריט קינוח ושתייה מלאים.

מאפיינים

רוב הפריטים של בניגן הם גבוהים בשומן, פחמימות וקלוריות. מונטה כריסטו הפופולרי, כריך הודו חבול ומטוגן, מכיל 643 קלוריות, 18.8 גרם שומן ו -92.3 גרם פחמימות, על פי האפליקציה. סנדוויץ ‘ראובן, המכיל בשר בקר, גבינה שוויצרית ורביית אלף אלף, ארוזות ב -970 קלוריות כבדות יותר, 37 גרם שומן ו -102 גרם פחמימות. רוב הסלטים אינם יוצאי דופן. סלט התרד, למשל, מכיל 428 קלוריות, 18.9 גרם שומן ו -25.4 גרם פחמימות.

בחירה בריאה

כמה פריטים דל שומן יחסית אורבים בין האופציות המטוגנות והגבינות על התפריט של בניגן. טורקיה O’Toole, כריך הודו עם גבינה שוויצרית ודבש Dijon, עדיין חבילות 505 קלוריות, אבל רק 9 גרם של שומן. Bennigan מציעה גם צלחת סלמון בגריל – או רגיל או ברביקיו מזוגגים – וסלמון הוא מקור של שומנים בריאים. בין הסלטים, ההימור הטוב ביותר שלך הוא סלט פקאן תפוחים, שילוב של ירקות, פקאנים, תפוחים, חמוציות מיובשות וגבינות גבינה כחולה.

אפקטים

בהתבסס על דיאטה של ​​2,000 קלוריות ליום, כמה מנות ראשונות של בניגן, כמו ראובן, מכילים כמחצית מהקלוריות שאתה צריך לצרוך ביום וכמעט 60 אחוז מהשומן שאתה צריך לצרוך ביום אחד. מוסיפים בצד של צ’יפס, מתאבן, כגון שבבי צ’יזבורגר בייקון, כוס מרק תפוחי אדמה או פשטידת תחתית בראוני עבור קינוח, ואתה בקלות יעלה על מה שאתה צריך לאכול ביום שלם בישיבה אחת. בניגאן עצמה מודעת לכך שהיא חותרת ל”הנאות האשמה” של האנשים, לא לדלפקי קלוריות.

שיקולים

אם יש לך נקודה רכה עבור בניגן ורוצים להתמכר מדי פעם, יש דרכים להפחית את ההשפעה על הדיאטה שלך. עם סלטים, אתה יכול לבקש ההלבשה בצד או להזמין אותו עם פחות גבינה. Bennigan של מאפשר לך לבקש לחמניות חיטה עם המבורגרים שלה במקום לבן, אתה גם יכול להחליף פטי ירקות או חזה עוף בגריל עבור הבשר. לא משנה מה הבחירה בתפריט שלך, אתה יכול לבקש שקית כלבלב מלפנים ולתכנן לפצל את המנה שלך לשתי ארוחות.